juuli

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

On keegi minemas 03. oktoobril Sharmi hotelli Luna Sharm?

Meie käisume AbuGalumis ja ei ütleks küll et Dziibiäss oleks igas peatuses palvetamas käinud. Nimeks oli vist Assan, mälu võib ka petta. Igavesti lõbus sell oli, seal kus teised läksid vaikselt ja otse tegi tema ikka oma tee igavesti kurviliseks, samuti laulis ta väsimatult oma laulukesi, aga väga turvaliselt tundsime ennast ja hirmu ei tundnud küll meist keegi. Vahepeatustes käisid inimesed teistest dziipidest küsimas ega keegi meis ei tahaks oma kohti vahetada, aga isegi kaks vanemat prouat olid väga rõõmsa olemisega ja ei olnud keegi meist nõus ringi kolima. Ja tippi viskamisel autojuhile pärast ekskurssi ei olnud keegi meie seltskonnast kooner-raha ei küsitud käsi pikalt väljas, endal oli kohe soov anda.

Ise käisin Kairos (bussiga) kus oli pere oma 5 aastase tütrega, no mina ütlen et see laps pidas selle ekskursiooni väga hästi vastu, ei mingit virinat ega jonni. Kuna majutusime ühes hotellis siis veetsime ka mõned õhtud väljas koos ja kui täiskasvanud ei viitsinudki kuhugi minna, siis tema oli selline mõnus tüdruk kes meile kõigile tuule alla tegi ja me läbisime jalgsi päris pikki vahemaid. Nii et kõik oleneb ilmselt lapsest. Samuti näinud lapsi päeva merel veetmas ja ka ei ole probleeme olnud. Arvan et lapsel iseenest huvitav nii delfinaarium kui ka klaaspõhjaga paat (näeb ilusaid värvilisi kalakesi). Võibolla isegi AbuGalum, väga pikka istumist ei ole, saab vahepeal väljas käia, siis veel kaameliga sõit, pärast saavad isa-ema snorgeldada.

Sinaistar`i kaudu on võimalus minna ka 1 päevasele kõrbematkale (hind oli vist 20 EUR-i), osalejaid 5-7 inimest. Läheme (2 inimest) 12.09.2009 Sharmi ja oleks huvitatud sellest matkast. Sellest tulenevalt ka minu küsimus, kas oleks veel kedagi kes oleksid kõrbematkast huvitatud. Samuti pean plaani otse Olav Pedari käest võtta merereis koos sukeldumisega. Saatsin talle mõnda aega tagasi meili ja leppisime kokku et võtan ühendust paar nädalat enne väljasõitu. Kui on asjast huvtatuid siis andke märku. Ise peatun Luna Sharmis.

Novatoursist võis tulla info, et Virve enam ei tööta. Talvel Egiptuses käies kohtusin Sharmis Virvega, nimelt oli ta Estoursi esindajaks kohapeal. Nii et ajage jälgi sealtkaudu. Virve igati tore inimene kui temaga teed peaksid ristuma.

Ärge liialt muretsege. Hotell küll veidi väsinud, aga kui ainult käite hotellis pesemas ja magamas siis on ka hullemid. Söögid korralikud, teenindus samuti. Asukoht hea, nii vanasse Sharmi, Il Mercatole kui Alf Leila Wa Leila´le saab ilusti jalutades. Taksot vaja ainult Naama Bay´sse sõiduks (ärge makske rohkem kui 15 kohalikku raha). Mõnust puhkust teile.

5 palli süsteemis hindeks 5+. Teenindus igati korrektne ja kiire. Vahendasid mulle detsembris Sharmi reisi ja väga soodsa hinnaga. Oleks kõik reisibürood sellisel tasemel siis oleks lausa lust reisida.