erkkie

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sain küll igasuguse jamata XOOMis makstud. Valisin kui õieti mäletan Service, sain makse toimumise kinnituse, saatsin makse andmed viisateenuse osutajale ja juba ülejärgmisel päeval sain kätte viisa lennujaamas saamiseks vajalikud dokumendid. Makse tegemine tundus üllatavalt lihtne ja ka krediitkaardilt võeti koheselt täpselt maha see summa, mis lubati, ehk siis koos teenustasuga kokku 46 USD kahe viisa saamise kinnituse eest. Sõit järgmisel nädalal, eks siis paistab, kas viisa lennujaamast ka saab. Dokumendid tunduvad küll olevat korrektsed.

Kui juhtumisi viitsid, annaksid ehk pärast tagasijõudmist vihjeid, mida kindlasti peaks Saigoni kandis vaatama-nägema. Meie läheme Hanoist pärast Halong i lahe külastamist öörongidega mitmeid vahepeatusi tehes Ho Chi Minhi. Kahjuks rändame vaid 12 päeva, nii et suht kiire on ja seetõttu on võimalik võtta ilmselt kõige huvitavamad retked. Teele asume oktoobri lõpus. Muide kuidas seal praegu ilmaga on?

Suured tänud Triinl asjaliku teave eest. Siiski küsin, kuidas lennufirma enne Vietnami lennu algust jäi rahule selle interneti kinnitusega, et sa saad viisa alles Vietnami lennujaamas? Või ei kontrollitud seda üldse? Ise lendan Bangkokist Air Asiaga Hanoisse. Varemased kogemused on, et Air Asia viisat või selle vajalikkust kontrollib.