trip-krainetrip-ukraine-dark

Veering

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

3 meeldimist
8 postitust
8 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tere!Palun ütle millisesse hotelli plaanid bronni teha ja mis hinnaga miks just Sharm, ja millist reisikaaslast eelistad? tervN 50

Tervist!Kas Egipti mineku plaanid on peetud ja otsus tehtud?Ise plaaniks nädal enne joule minna 

Mina oleks ka soojast liivast ja päikesest huvitatud märtsi lõpupoole. Päris huvitav kogemus oleks tundmatu seltskonnaga seda teha. N 50

Berliini kesklinn

Palun soovitage ööbimiskohta Berliini kesklinnas.

Oleme oma pundiga mitu korda Egiptuses käinud Sharm, Hurgada ja Taba. Kas on üldse mõtet minna näit 19.11 Türki? Tenerife reisid on nii lühikesed ja kallid-aga päikest tahaks ju. Kui jah sis on oodatud hotellisoovitused jms . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja mõned kirjavahemärgid!

Reis toimus 16-23.11 Mitu tundi ootasime, et üldse tuba endale saaks-seda alles otsiti ja koristati. Olime 2 täiskasvanut ja laps aga voodeid oli 2. Mitmekordse küsimise peale lõpuks veeti mingi katkine räbaldunud vana kušett kohale. WC-s vesi ära ei jooksnud. Vaid häda nr 2 keerles ja tiirles niikaua, kuni pott oli ikka korraliku klasuuri all. Potiharja muidugi polnud ja egas sellega seal midagi teha ka poleks olnud. Külmutuskapp, mis näikse kuskilt prügimäelt toodud olevat, oli juhtmeidpidi pistikusse pistetud. Terve esimene päev käisin ringi klimp kurgus, sitalõhn sõõrmetes. Toit oli tõeliselt VASTIK. Kui hommikul oli terve kartul, siis lõunaks lõigati see pooleks ja õhtusöögiks neljaks. KÕIK HINNAS tähendas seda, et said vingus näoga teenindajalt räpases klaasis õlut, või karastusjooki-aga ainult siis kui oli kohal mees, kes kriipse tõmbas märkmikku. aga Top Club seltkond oli lahe. Kamp noori inimesi, kes meie meelt lahutasid ja puhkajad olid enamjaolt eestlased. Lumetormi tõttu maandusime tagasilennul Soomes, mis pani ilusa punkti sellele reisile, sai inimesemoodi puhtuses olla ja süüa-juua. Aga oma silm on kuningas-minge ikka! . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed ja kirjavahemärgid!

juba tallinna lennujaamast alates oli selle firma esindaja väga sõbralik ja abivalmis. nimelt oli mul lennukisse vaja kaas võtta erivajadusega laopse iste-selle orgunnis ta kibekiirelt ära.

ja kohapeal Tenerifel oli ka meeldiv teenindus .jäin väga rahule. kunagi käisin sharmis novatoursiga ja sealne teenindus oli kehv.