krooks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Meil ei õnnestunudki Andaluusia LP-d saada. Laenasime Tallinna keskraamatukogust 2009. aasta Andaluusia Rough Guidi. Kui oled Tallinnast, siis võid selle sealt (Liivalaia 40) saada, sest viin 18. märtsil selle sinna tagasi.

Plaan minna märtsi alguses, tagasi vist oli 15. märtsil, nii et võin küll edasi laenata, kui peaks selle saama. Annan teada, kui õnnestub hankida.

Telk jäi seekord koju, kuigi sel perioodil oleks telgis magamine olnud isegi mõeldav, kohalikke koolilapsi nägin küll telikimas. Telkimine paistis küll igeal pool lubatud olevat (iseasi, kas leiad selleks sobiva paigakese). Suuremad vihmasajud olid selleks ajaks möödas, nii et vannivarianti proovida ei oleks saanud. Magasime hiigelsuures koopas, mis jälgi arvestades sobib ka elevantidele öömajaks. Samas rääkis giid, et oli kord detsembris kahe turistiga samas kopopas ööbinud ja hommikul ärgates oli öine vihmasadu vee nii kõrgele tõstnud, et koduteel tuli mitu korda ujuda. Sellise ilmaga ei oleks telk tõesti mingit magamisvõimalust pakkunud. Ka kõik koopad ei sobi magamiseks - ühe nahkhiiri täis koopa põrand oli näiteks kaetud paksult nahkhiireväljaheidetes toimetavate satikatega. Nägime ka üht ööbimiseks mõeldud onni, kus katus pea kohal ja puulavatsid magamiseks.