silencee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kaasa soe aluspesu ja pudel head konjakit. :)

Joeman aitähh soovituse eest:) Aga mismoodi te seal kaljude vahelt siis vette saite? Kõrgus ju mitukümmend meetrit:) Veab, et seal elad...Eestis ongi kliima liiga tatine...

ST. Vincent neem on maaililine muidu seal Sagreses ( http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.fotowolfie.com/blog/images/20050826002419_dsc_4303.jpg&imgrefurl=http://www.fotowolfie.com/blog/index.php%3Fshowimage%3D42&h=432&w=650&sz=77&tbnid=Uq5-XYOWp78J2M:&tbnh=91&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dsagres,%2Bportugal&usg=__1-_204TsbppJbbhRBBbBlHxGE-A=&ei=fP5SSuq9C4WqsAb9qKDDBw&sa=X&oi=image_result&resnum=7&ct=image)

MAAILMA lõpuks kutsuti seda kohta, sest vanasti uskusid kohalikud, et kes teisele poole merd sealt läheb, muutub süsimustaks:)

Me läksime läbi Stockholmi Arlanda lennujaama. Norweigan airiga. Sealt Cabanasesse taksoga - 45 EUR aga roniga saab ka kui ajad klapivad. Rongipilet on alla 3 EUR.

Tulime just Portugalist. Oleme käinud neli aastat tagasi ka Portimaos, millest eelpool juttu ja muudes Algarve läänepoolsetes linnades, mis olid ka ilusad ja "turistikad", kuid nüüd avastasime enda jaoks Tavirast 9 km kaugusel (ida poole siis) Cabanase. Täiesti uskumatult lahe koht. Kaluriküla, mis teeb kindlasti silmad ette meie väikelinnadele. Väikesed kahekordsed majad. Kaetud vannitoaplaatidega:) Väga ilus:) Rand on rahvuspargis, mis asub saarel ja seal on tõesti kilomeetreid vaba rannajoont:) Ei näinud meie seal sellist "lihamerd" nagu Pirital. Vabalt võis minna kaugemale ja olla lihtsalt kahekesi. Ntx pood oli meie apartmendist (Serviced Apartment Aldeamento Turístico Pedras da Rainha - vt venere.com - Tavira - serviced apartments)100 m, hotelli territooriumil oli ka pood, bassein ja tenniseväljak. Õlu oli poes 0,48 EUR ja söök sama või odavam, kui meil kodus. Pubis maksis õlu 0,90 EUR näiteks. Vein poes alates 1,5. Aga soovitan rohelist veini (Vinho Verde) alates 3,5-6 EUR pudel). Restoranis olid veinid kuni 10 EUR pudel ja kala ja teod ja muu merevärk oli sealtsamast hommikul püütud:) Värske kraam ja imemaitsev:)Ja meie käisime Sandra Santose lohekoolitusel:) Soovitan 100 % kitesurfing ruulib sajaga. Ja seal on iga päev loheilm:) Iga jumala päev. Nagu unistus:) Sandra ise on 1000 % lahe inimene ja tegi asja ikka väga selgeks. Parim treener:) www.kitesurfeolis.com. IKO saidil on ka olemas inff (http://www.ikointl.com/iko-centers-water.php). Ja meie olime esimesed eestlased, kes seal käisid:) Tehke järgi:)

Nuh näiteks minuarust on Tuneesia väga soodne reisikoht. Lõuna isegi võimalik 12 EEGU eest saada. Vanalinna juure restoranis 2 steiki ja pudel kalleimat veini läks 200 EEK. Hilbud jne. Kui huvi on tasub osta muidugi fiks hinnaga poest. Maailma suurim Bardoo mosaiigimuuseum ja kõik need Sidi bou Said ja Kartaago jne. Ma ei leia kiidusõnu. Soovitan ülisoojalt:)

kas keegi teab. Soussest niipalju, et parim minuarust iga kell. Meie olime Sousse Palace hotellis ja jäime väa rahule. Saime merevaatega ja oma rohelise verandaga toa 1 korrusel. Kõik oli sõbralikud ja vanalinn on imeline minuarust.

See maksis meil vist ka mingi 35-50 EUR. Ma täpselt ei mäleta. Aga pildid, mis me seal saime kompenseerivad kogu külmetamise ja mäkke ronimise vaeva. Pole suurema asi usklik ise, aga seal need põlev põõsas ja mägi kust 10 käsu tahvlid alla visati kõik koos:). Seega üli kultuuriline koht. Lisaks öeldakse, et see on koht, kus kokku saavad nii islam, kristlus, kui ka judaism. Aga pange soojalt riidesse ja probleemi pole:). Meil olid lihtsalt suveriided:). Seepärast külmetasime ennast siniseks. Alustasime hotellist õhtul kell 22.00 ja järgmine päev kell 14 olime tagasi.

vabandan segaduse tekitamise pärast, seal sihtkoha valikul ma ei leidnud Tuneesiat ja seepärast jäi Aafrika. Unustasin kirja märkida et Saharast käib jutt. My bad...Ma eeldasin ikka asjalikke kommentaare...

Hotelli soovitan iga kell. Asukoht on väga hea otse peatänava lähedal ja ranna juures mäe otsas. Peatänavatel on jube tüütu, aga rannapromenaad on lahe. Hotelli kohta mitte üks halb sõna, meil oli küll puhas. Mõni sipelgas küll lonkis ringi, aga vahet pole. Söögiga on tegel´ikult nii, et magusat soovitan rohkem süüa kui soolast ja klubivõileib on ka hea, muul ajal sõin salatit ja riisi ja kana. Kalatooteid ei soovita.