ap

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastamast, Aeroflot müüs ühe-otsa pileti 380 eest.

Kas lennukipileti võib julgelt ära osta enne India viisa taotlemist? On kellelegi kunagi "ei" öeldud? Mul on mulje et tegu on sisuliselt pigem turistimaksuga, mitte viisaga tradistsioonilises mõistes...

Istun hetkel Casa Nova rõdul. On näha jah eestlaste jälgi, kodumaised naistekad ajakirjariiulis. Kahene tuba maksab bsf190 mis on hea hind ilusa posada kohta ja väga suur pluss on siin köögi olemasolu, ikka väga nukker oleks 3x päevas söögikohtades passida. Grill on ka, pea iga päev toome kalaturult värsket. Mis puutub reisiplaanide muutumisse, siis see on täiesti normaalne sellistes riikides. Selle vastu ongi vaid kaks rohtu: a) raha, b) mitte planeerida tegevusi üksteise otsa, jätta palju ajareservi.

PS. Maracay-Choroni otsa jaoks ma kindlasti EI soovitaks võtta transfeeri. Kohaliku diskobussiga €2.50 eest on see ülimalt meeleolukas reis ja Choroni bussijaamast PC posadadeni on max 10min meeldivat jalutamist. Transfeer aga on hea mõte lennujaama, kuna Caracase ümbrus on küll ala kust on turvalisuse mõttes vaja nii kiiresti kui võimalik läbi saada.

www.alegriashostel.com - superäge koht, sõbralik ja hubane. LP-s mainitud Platypus ei anna sellega võrreldagi.

Inimeste eelistused on nii erinevad, et ilmselt tuleb ikkagi omal käel lemmikkohtades lihtsalt elu proovimas käia, esialgu rendikorteris. Eks siis paistab, kas lisaks kliimale ka kohalik kultuur ja kombestik sobib. Näiteks Põhja-Aafrikasse ma ise pikalt ei läheks, seal ei ole suurt lootustki kohalikku kultuuri sulanduda, kohalikud jäävad veidrikeks Sinu jaoks ja Sina nende jaoks. Prügi-kultuur võib näiteks häirima hakata. Kaaluksin Euroopa poolseid vahemere kaldaid/saari pigem, pisut sarnasem kultuuriruum ja ühtlasem kliima.

Kes siin ütlevad et "akut ei koorma", võiks lisaks mainida, mis vahekorras on auto seisuajal ja sõidu ajal külmiku kasutamine. Sest sõidu ajal loomulikult ei koorma, siis ju akut üldse ei kasutatagi.

Reaalses elus aitavad 2 asja: voltmeeter või matemaatika. Ütleme et Sul on 50Ah aku... Vaatasin google'st: autokülmikud võtavad ca 30..70W. Ütleme et ostad nõrgima, 30W. See võtab 30W / 12V = 2,5A. Mis tähendab et Sinu täis aku suudab seda ilma vahepeal laadimata käigus hoida 50Ah / 2,5A = 20h, peale mida on aku täiesti kuiv ning tavalise aku puhul ka juba pisut rikutud.

Tegemist on vana teemaga, aga põhimõtteliselt ei saagi teemaarendajale otsesõnu vastata. Selget põhjust on vaja, miks fotokat vahetada vaja on. Kust näpistab? Mis on puudu? Pea igasugune fotoka vahetus tähendab mingit kompromissi, millestki heast loobumist. Mul on ka tuttavaid, kes on märkimisväärselt raha kulutanud et "pikaks ajaks üks hea aparaat osta" ja võtnud peegelkaamera kit-objega. Ja siis avastanud, et seda ei viitsigi suuruse tõttu kaasa võtta ja enamus huvitavad perepildid tuleb lõpuks teha mobiiliga. Kit-objed on üks eraldi teema...

Minu eesmärk oli eelkõige viidata sellele, et mis mulje kõik see võib jätta algajale külastajale. Ausõna, lugesin ühe hiljutise postituse alt trip.ee kommentaari, millest võis ainult ühtmoodi aru saada: oled eksinud õigekirja reeglite vastu ja kui veel teed, kustutame ära. Polnud argumendiks toodud ei sisutühjust ega roppust. Täpset linki ei tea anda. Siis on muidugi kõik hästi, kui see kõik on trip.ee teadlik valik ja saidi alustala. Peaasi et ise rahul olete. Kui te aga soovite teha parimat ja kõige kasulikumat reisikogemuste veebi, võiksite mõelda alternatiivsetele lahendustele grammatilise korrektsuse hoidmises, vähendades saidi liikmete kallal avalikult virisemist. Vist peaks lõppu veelkora ütlema, et aga kui Teie arvates on teema juba kõige paremal moel lahendatud, võite vist kustutada antud teema ja "live happily ever after". peace.

Einoh, andke aga minna. Nime võiks küll ära vahetada, midagi "keeleportaali" suunas... kuna vorm on siin ju tähtsam kui sisu. Kui aga tulla siia reisiinfot vahetama, häirivad mind kirjavigadest oluliselt enam iga viienda teksti taga olevad trip.ee märkused, et keegi on midagi jälle väga valesti teinud. Ise kirjutamisel tuleb ka meeles pidada et kui mitu viga lausesse peaks sattuma, võidakse su tekst kustutada, hoolimata sellest kui suurt sisulist tähtsust see mõnele teisele kasutajale tähendab. Soe soovitus - tehke eraldiseisev veebisait, kus inimesed saavad ebaolulist teksti sisestada ja siis toimetus saab ennast välja elada nende peal :)

Kuukivi, Bangkokis on üllatavalt kehva fototehnika valik. Minuteada kõige asjalikum pood on MBK keskuses, http://www.fotofile.net/ - näed ka hindasid siit. Sellist värki nagu Tallinnas, et igas kaubanduskeskuses on vähemalt üke pro kaupa müüv fotopood, seal pole. Aasta tagasi olid hinnad vast 1/3 võrra soodsamad kui kodus, ostsin välklambi. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

otsi netist, leiad palju pilte-jutte. seal on kõike, see on bangkoki üks kihisevamaid kohti.

Asi lõhnab ilmselgelt selle järgi, ei mõni autopedest tuttav on naisterahvast hullutanud jutuga et alla 1,6 mootoriga aparaat ei ole auto ja kallaku peal jääb sellega püstihätta.

Unusta ära. Mul on ka kodumaal 1.8L auto, aga Hispaanias käies olen korduvalt rentinud 1L mootoriga autosid, nii KA kui ka peugeot 107 (vist). Vähimalgi määral ei jää hätta ei kiirteel ega ka mägedes üldises liiklusvoolus püsimisega, isegi 4-kesi sees istudes mitte!

Kuigi nimetatud autodesse peale 4 inimese ühtegi resisikotti mahutada pole võimalik. seega, pigem vali autot auto suuruse, mitte mootori järgi.

mina soovitaks esimese asjana korrigeerida oma suhtumist läti-leedu-poola suhtes. eriti viimase, kuna tegemist on meie jaoks kõige eksotilisemaga sellest valikust (palju vuntsidega mehi jne :) ning kui sul on poola suhtes kulm kortsus, on ka sisuliselt 2 päeva kogu sinu reisist negatiivsete emotsioonidega täidetud. kindasti tasub seal teha näiteks võimalikult kohalikus atmosfääris söögipeatuseid...