trip-krainetrip-ukraine-dark

väga vastik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Muidugi on nov. keskel Kanaaridel soe.Millist saart eelistada?Tenerife on lahe koht, väga ilus.Sealt lihtne Gomerat külastada, selline vaiksem koht.Võiks muidugi ka Madeira peale mõelda, november on ka seal soe.Kaks inimest nädal aega- 20t eelarve, sobib küll.Selle raha eest loomulikult 4 - 5 tärni ei saa, aga võite rahulikult loteriimajutuse võtta, sealmaal kõik hotellid elatavad.Lähemal sellel kuul enam kindlat sooja meile ei ole kui muidugi Egiptus välja arvata.Reisikorraldajast julgeks Horizoni soovitada. Gran Canaria on ka muidugi ilus.Võib kulli ja kirja visata, kas GC või Tenerife.Minge kindlasti, jääb ilus mälestus.Head reisi!

Eks Kanaaride omapära ongi väga stabiilne kliima, s.t. kogu aeg mõnusalt soe, ja mitte liialt palav.Siiski võib olla erandeid, arvesta, et saared asuvad üsna Sahhaara kõrbe külje all ja see tähenab tihtipeale korralikke kuumalaineid.Eelmine suvi juulis tõusis Gran Canarial temperatuur 47 kraadini, loomulikult varjus.Ise aprilli algul samal saarel ligi 40 kogetud.28 laiuskraad ikkagi.

ka pisut.Mis saarestik need Kariibid on, kas hiljuti avastatud?

pelgad Kanaari saari.Fantast loodus, meeldiv kliima, garanteerin , et ei pettu.Türgi ei pruugi aprillis veel väga soe olla.Maroko, Madeira on kohad kus sel ajal juba suvi on.Sa tahad ju ookeanis supelda ka, mitte ainult päikest võtta.

küll, isegi eestis saab juulis merevees lõdvalt ujuda.

3 kohta, kolm päeva.Mõne päeva võiks ju niisama ka vedeleda.Gomera saart soovitaks muidu.

Mul tütrel oli sama lugu praegu, pildid ei kõlba. Loodetavasti saab ikka piirilt viisa. Muide mehe ja lapse pildid, mis olid ju sama piltniku juures tehtud kõlbasid. Vaatasin neid nõudeid ka, jumalast lihtne ju. Ilmselt on küsimus mõne ametniku ülisuures egos. Ise töötasin vene ajal päevapiltnikuna ja sama kamm käis nende piltidega, kes tahtsid parteisse astuda, kommunistlikku loomulikult. Inimesed käisid ikka oma 3- 4 korda pildistamas. Kuigi sai teh. tingimustes näpuga järge aetud ja mõõdud milli pealt paika aetud leiti ikka midagi, mis ei kõlvanud. Üldiselt olid probleemsed naiste kohevad soengud. Loogiline ka. Paned näomõõtmed paika, ei jää jälle pea kohale piisavalt ruumi jne.

Saan sellest aru küll, aga ikkagi on näha, et see pärsib kommimist.Ja linnukese loomulikult tegin, ega ma nüüd nii loll ka ei ole.Aga kui kaovad kommentaarid pole enam ka trippi ja sellest oleks kahju.