ketukas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

90 meeldimist
7 postitust
368 kommentaari
Viimased kommentaarid

Märtsis oli küll silt ja viidad olemas. Tasuta test tehakse jah, kui tuled 150+ nakatmusega riigist.

Iseasi on, kuidas Lätist läbi saab kui ei tööta seal või pole lennuki piletit ette näidata.

Saab üle piiri. Negatiivne pcr test ja tervise leht peavad olema ja lennuki broneering ette näidata.

Tartu Synlabis neljapäeva õhtul 18.40 tegime ja reede hommikul 5.30 olid vastused meilil.

Testimise kellaaeg peab olema vähem kui 72 tundi enne sihtkoha lennujaama/ hotelli jõudmist.

Sugram. Ilmselt mitte. Salva vist ainukesena katab Covidisse  haigestumise korral. Kuskilt lugesin, et BZU (vist on nii) olevat ka hakanud covidi vastu kindlustama. Uurinud ei ole, kuna omal Salvas kindlustus tehtud.

Meie lendame 13,03 . Lennuga koos saime ka bussitransfeeri juurde osta. Hotelli võtsime hotelli kodukalt. Hind tuli märkimisväärselt soodsam. Lehelt flytocanarias saab osta pakette või ainult lendu. Või kasutada vahendajaid. Fantaasiareisid on ok, neilt saab kohe osta ka Salva kindlustuse ka covidi kaitsega.

Soovitan ka Gran Canariat. Otselend laupäeviti. Lennu hind 2korda odavam kui Tenerifele. Egiptus nõuab covid testi originaal sertifikaati, muu peaks olema sama, mis mujale lennates. Ja vist tagasi tulles eneseisolatsiooni kohustus 10 päeva, aga võin eksida. FB grupp Eestlased Egiptuses ka veits abiks.

Ei saa küll väga kurta, et kallis on. Me käisime just nädalavahetuse, 2 ööd Värska sanatooriumis. kahekesi, kummalegi 3 protseduuri, 2 õhtusööki, 2 hommikusööki, 1 lõuna, veekeskus piiramatu aeg, tasuta Värska veed erinevate kangustega, vaikus, ilus loodus, värskelt renoveeritud toad, maitsvad toidud. kõik kokku 199.-

Ei ole vist õige teema, aga küsin. millises piirkonnas- rannas on kõige mõttekam märtsi esimeseks pooleks majutus võtta, et rannapuhkust nautida?

Mu meelest on veebruaris, märtsis meri soojem, kui bassein.Kui seal just kütet pole.

Kui lennud toimuks, kas on mõtet minna ja mida teha Küprosel veebruaris-märsis? Kuidas ilm nendel kuudel on?

Kanaarid on ohutud, ja et seda hoida, nõutakse minnes negatiivset covid testi vastust.

Katrin. N kas sooviksite lähemalt kirjeldada Frankfurti lennujaama läbimist?

Kuidas on lood Frankfurti lennujaamas? Tallinn- Frankfurt- Tenerife on 1 tund vahepeatus mõlemal suunal. Kui pikad on vahemaad ja kas jõuab ühest väravast teise? Mõistlikud hinnad praegu.

Tahaks ka novembris minna. Praegu ootan, vaatan, mis tuleb.

Vaadake ka Spahotellide kodulehti. Mõned pakuvad nend lehelt broneerides soodustust. Me käisime septembris niimoodi Viikingis. Ka Tervis pakkus kodulehel soodukat.

Kui saajal pole pangakontot, siis ainus lahendus on WU. Raha saab kätte sulas ja kohalikus valuutas. Minutitega. Netist ülekannet tehes on teenus soodne. Ja summa, mis saaja kätte saab, saad ise valida. Teeuse ja konvert. kursi maksab saatja. Ja muidugi kui sõber see sõber on? Samad küsimused, mis bdsm esitas.

Minu teada ei tohi. Ka kohvrite transportijad on inimesed ja tööohutuse nõuded kehtivad neilegi. Ei tea kas Riias 30 kilogi tohib olla.

Western Unioni toimib üle maailma. Sobib nendele hästi, kellel kontot pole. Raha läheb üle minutitega, kätte saab vastava riigi valuutas. Ainult teenustasu on veits kõrge. Nt 300€ +16.60

Kuna Suurbritannia on ohtlik piirkond, siis tuleb 2 nädalat karantiinis olla. Kui lennud üldse toimuvad.Samas ei pruugi pärast tagasi saada, kui lennud Inglismaale keelatuks jäävad. Ma vaataksin pileti hindasid ka. Võib-olla on odavam puhata Inglismaal või kuskil lähiriigis.

Me ostsime piletid musta reede ajal. Lendame 28,02, tagasi 12,03. Mõlemad suunad ümberistumine Londonis, ööbimisi ei ole, vahemaandumised u 3 tundi. 300 eurot koos märgitud kohtadega inimesele edasi-tagasi. Lendame käsipagasiga. See 520 euri võib olla Smartlynxi hind Tallinnast otse lennuga?

Kuidas Loro parki oma autoga minna on? Parkimisega probleemid? Pargi ees on parkla. Kas see on tasuline või tasuta? Kui tasuline, palju tunni hind on?

Me nägime prussakaid 2018 aastal Tenerifel Bungalow Americanose sööklas. Muidu oli tore hotell.

Huvitav. Ma olen 9st reisist ainult 3 korda kaartilt sularaha võtnud. Korra Sharmis, Suezis ja Kairos. Ülejäänud korrad olen sularaha vahetanud. Sharmis.Vana turu lähedal, Naama Bays on pangakontorid, kus saab vahetada nii aparaadis kui telleri käest. Seinalt näed kursi. Kui ei sobi, kõnnid järgmisse panka. Igal pangal oma kurss. Teller annab tseki ka. 

Kust need rahavahetusputkad kadunud on? Carrefouris saab ostude eest maksta ainult kohalikus rahas. Neil kassa juures ka valuuta vahetamise aparaat olemas. Ja teistes püsihindadega poodides ka targem kohalikus maksta, sest tagasi annavad nagunii kohalikus ja arvutavad mingi oma kursi ostja kahjuks.

 Hurghadas peaks neid pangakontoreid ka piisavalt olema. Olen seal ka probleemideta raha vahetanud. Igal juhul on soodsam seal raha vahetada, kui Eestis, USDe pole ka juba ammu kaasa vahetanud. Kõige soodsam on asju ajada kohalikus rahas, koha pealt vahetatuna. Ja kõvasti tuleb kaubelda ka.