ketukas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

88 meeldimist
7 postitust
359 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mu meelest on veebruaris, märtsis meri soojem, kui bassein.Kui seal just kütet pole.

Kui lennud toimuks, kas on mõtet minna ja mida teha Küprosel veebruaris-märsis? Kuidas ilm nendel kuudel on?

Kanaarid on ohutud, ja et seda hoida, nõutakse minnes negatiivset covid testi vastust.

Katrin. N kas sooviksite lähemalt kirjeldada Frankfurti lennujaama läbimist?

Kuidas on lood Frankfurti lennujaamas? Tallinn- Frankfurt- Tenerife on 1 tund vahepeatus mõlemal suunal. Kui pikad on vahemaad ja kas jõuab ühest väravast teise? Mõistlikud hinnad praegu.

Tahaks ka novembris minna. Praegu ootan, vaatan, mis tuleb.

Vaadake ka Spahotellide kodulehti. Mõned pakuvad nend lehelt broneerides soodustust. Me käisime septembris niimoodi Viikingis. Ka Tervis pakkus kodulehel soodukat.

Kui saajal pole pangakontot, siis ainus lahendus on WU. Raha saab kätte sulas ja kohalikus valuutas. Minutitega. Netist ülekannet tehes on teenus soodne. Ja summa, mis saaja kätte saab, saad ise valida. Teeuse ja konvert. kursi maksab saatja. Ja muidugi kui sõber see sõber on? Samad küsimused, mis bdsm esitas.

Minu teada ei tohi. Ka kohvrite transportijad on inimesed ja tööohutuse nõuded kehtivad neilegi. Ei tea kas Riias 30 kilogi tohib olla.

Western Unioni toimib üle maailma. Sobib nendele hästi, kellel kontot pole. Raha läheb üle minutitega, kätte saab vastava riigi valuutas. Ainult teenustasu on veits kõrge. Nt 300€ +16.60

Kuna Suurbritannia on ohtlik piirkond, siis tuleb 2 nädalat karantiinis olla. Kui lennud üldse toimuvad.Samas ei pruugi pärast tagasi saada, kui lennud Inglismaale keelatuks jäävad. Ma vaataksin pileti hindasid ka. Võib-olla on odavam puhata Inglismaal või kuskil lähiriigis.

Me ostsime piletid musta reede ajal. Lendame 28,02, tagasi 12,03. Mõlemad suunad ümberistumine Londonis, ööbimisi ei ole, vahemaandumised u 3 tundi. 300 eurot koos märgitud kohtadega inimesele edasi-tagasi. Lendame käsipagasiga. See 520 euri võib olla Smartlynxi hind Tallinnast otse lennuga?

Kuidas Loro parki oma autoga minna on? Parkimisega probleemid? Pargi ees on parkla. Kas see on tasuline või tasuta? Kui tasuline, palju tunni hind on?

Me nägime prussakaid 2018 aastal Tenerifel Bungalow Americanose sööklas. Muidu oli tore hotell.

Huvitav. Ma olen 9st reisist ainult 3 korda kaartilt sularaha võtnud. Korra Sharmis, Suezis ja Kairos. Ülejäänud korrad olen sularaha vahetanud. Sharmis.Vana turu lähedal, Naama Bays on pangakontorid, kus saab vahetada nii aparaadis kui telleri käest. Seinalt näed kursi. Kui ei sobi, kõnnid järgmisse panka. Igal pangal oma kurss. Teller annab tseki ka. 

Kust need rahavahetusputkad kadunud on? Carrefouris saab ostude eest maksta ainult kohalikus rahas. Neil kassa juures ka valuuta vahetamise aparaat olemas. Ja teistes püsihindadega poodides ka targem kohalikus maksta, sest tagasi annavad nagunii kohalikus ja arvutavad mingi oma kursi ostja kahjuks.

 Hurghadas peaks neid pangakontoreid ka piisavalt olema. Olen seal ka probleemideta raha vahetanud. Igal juhul on soodsam seal raha vahetada, kui Eestis, USDe pole ka juba ammu kaasa vahetanud. Kõige soodsam on asju ajada kohalikus rahas, koha pealt vahetatuna. Ja kõvasti tuleb kaubelda ka.

Selline küsimus. Millisest rendifirmast autot rentida Tenerifel? Oleme koha peal 13 päeva, aga autot oleks vaja 5-6 päeva. Või oskab keegi juhendada, mis number bussidega saab Plaja Adejest ja Las Americasest mujale liikuda? Kas Loro park väärib külastust? (vanused 36-68 minejatel). Mascal käidud. Kuhu veel minna? Kas võtta saaretuur või sõita ise ringi mööda saart?

Eurod kaasa. Viisa maksab u 23 eurot, kui USD pole. Rahavahetusputkasid on linnas palju. Vaheta 50 euri kaupa. Jotsi ei pea kogu aeg andma ja kui põhjust, siis sobib ka kohalik raha. Dollar on u 16 kohalikku. Kui tuba on koristatud ja voodile kujukesi tehtud võid tänutäheks järgmine päev voodile jätta 10-15 kohalikku. Mina üle 10 pole jätnud.Tänaval ekskursiooniputkad, kus hinnakirjad olemas. Kõik on odavam, kui reisikorraldaja pakutu. Soovitan võimalikult palju ujuda meres. Punane meri ikkagi.Tervislik igas mõttes. See kloor või mis iganes nad sinna vette ämbriga valavad võib üliohtlik olla. Oma esimesl reisil ei käinud ma kordagi basseinis, ülejäänud kordadel ainult siis, kui merre tormi pärast ei saanud. Sharmis siis. Mõnusat puhkust.

Miks raisata puhkusest päev Londonile? Ryanairiga LST ja u kolme tunni pärast edasi Tenerifele.

Oliver. inglismaal on alkohol 3-4 korda kallim. Sellepärast nad nii ohjeldamatult joovad. Hispaania hotellides, puhates AI paketiga, nad ka baariletist kaugemale ei saa.

Facebookis on grupp Tartu-Riia või midagi sellist. Mis kellaks minek. Luxexpress sõidab mingitel kellaaegadel.

Naama Bays on mitu alkoholi poodi, kus korralikku alkoholi müügil. Erinevad hinnad ja suur valik.

Ei leidnud mingeid  pakkumisi momondost ega azairist.  Aibalticu ja Ryanairi kodulehed pakkusid. Finnair ja Norwegian ka.

Me paneme ise reisi kokku. Läheme Tenerifele 5 täiskasvanut.Tripadvisorist ja Booking.comist vaatan hotellid üle ja hotelli kodulehelt broneerin. Lennud ühe ümberistumisega valin azairi lehelt.

Dollareid ei ole mõtet vahetada. Kui viisat vaja, seda saab nüüd ka euroga osta. maksab 23E. Mina olen sularahaga toimetanud. 50E panen aparaati ja vastava summa saad naeltes kätte. Aga pangakontoris kus tihti käisin, oli kurss soodsam. Erinevates pankades erinevad kursid. Kohalikus rahas on kõige mõistlikum kaubelda ja arveldada.