Shaquille

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Arvatavasti antakse kaks eri piletid chek-inist.Kui tulin Lrnacasse ja oli ümberistumine(küll riias)siis Tallinna lennujaamas anti kaks eri piletid.Aga see vist ei tohiks ka probleem olla.

Tere

Sooviks infot ehk on miskit vahepeal muutunud.Kui lendan Larnacast Riiga Moskvas Sheremetyevo ümberistumisega.Tuleksin Cyprus Airways-ga ja saabun terminal F ja 7 tundi hiljem lahkuksin terminal D Aeroflotiga.Ega siis mingit viisat vaja pole?Pilet oleks ostetud ühes kohast ja siisei tohiks vist pagasiga probleeme olla?Pole varem Venemaa lennujaamadega kogemust olnud.

Aitäh

Tere

On plaanis sõita nüüd lähiajal autoga Eestist Barcelonasse. Kas keegi on seda marsuuti hiljuti sõitnud? Pole ise varem nii pikka teekonda ette võtnud seega kui kellegil oleks miskit uut infot öelda oleks see teretulnud.

Kas kellegil on plaanis minna Austraaliasse 2010 aasta kas siis Aprill-Mai võibolla ka Juuni? Pole ise kunagi nii pikka trippi ette võtnud aga nüüd sõbraga see plaan olemas. Kaua võtab viisa tegemine aega ja keeruline või mitte keeruline see on? Ja veel küsimus et varem loetu põhjal need soodsad lennu piletite hinnad, mis jäid seal 5800 ja 6200 näiteks. Kui mitu kuud tuleks neid ette broneerida? Lollid küsimused, aga siiski ootaks enam vähem vastuseid! Tänud!