jansa23

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ostsin ka sealt just piletid Italiasse(Milanosse) algusega Stockholmist ja läks mksma 495.- eeki :)

Millal muidu minna plaanite, sest ma ise ka olen hakanud mõtlema, et läheks hoopis bussiga, sest see on tunduvamalt odavam.

Õhtuti on siin suht jahe, mingi suvejope voiks ikka kasas olla. Olen ise hetkel Hurghadhas mingi suvise riietusega väljas ja ikka jahe on.

Estikes oli lennuki pilet hästi odav ja teiseks muidu ei jõuaks ma läbi käija just need kohad kus tahaks ära käija. Ma ei kavatse riikidest läbi joosta vaid seal ka peatuda.

Ma siin just plaanin sellist reisi ette võtta. Lendan Rootsist Prantsusmaale ja sealt edasi rongiga läbi 19-25 riigi ja siis jälle Prantsusmaa ja Rootsi kaudu tagasi. Oma resi kuluteks arvestasin välja u 10 000 või siis vähem. Laev+lennu+rong kokku u. 4500-4900 ja siis lisanduvad ööbimine ja taskuraha ningkindlustsu. Kui keegi tahab ühineda siis sõit Eeestist laevaga Rootsi poole on plaaanitud 18.aprillil ja 20.aprillil läheb lennuk arlandast Prantsusmaa poole. Minu kajutis hetkel 3 kohta veel vaba)üli sootsate hindadega) odavaid lennuipileteid saab www.flynordic.com ja siis juba eespool mainitud rahvusvaheline rongipilet.

Ja veel reisi kestvus 18.04-24.05