maris6

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, meie pere on tõesti Swedpangaga ka rohkem seotud. Eluasemelaen jm on kõik swedpangas. Vb ka sisseulek pisut keskmisest suurem, aga vaevalt see nii väga rolli mängib.

Tere!

Annan teada, et kindlustus ostis meile uued lennupiletid nii Dubaist Langkawile kui ka Puhketist koju tagasi. Piletid olid kordades kallimad kui need, mis me ise algselt ostsime. Mingeid sehkendusi polnud, kindlustuse poolt oli tegutsemine asjalik ja operatiivne. Samuti on juba ülekantud need kulud, mis tegime seoses lapsele ravimite ostmisega, taksosõitudega hotelli ja majutusasutuse vahel, lisaööd Dubai hotelli eest.

100% kiidusõnad kindlustusele, tänu kellele saime ilma ühegi lisakuluta reisi plaanipäraselt jätkata. Lisaks saime lennud ka nö normaalse firmaga (Emirates), mitte ei pidanud lendama odavlennufirmadega ning taluma pikki vahepeatuseid, kuigi odavlennufirmade piletid olid tunduvalt odavamad.

Veelkord kiitus Swedpank reisikindlustusele. Väga operatiivne ja asjalik! Meie kahjukäsiteja oli lihtsalt super!

Tere!

Käisime arstil ja saime homseks lennuloa. Nüüd hakkame tegelema kindlustusega. Võtsin arstilt veel lisapabereid ka, et ta kinnitaks meie seal käimist ning seda, et lapse seisund ei võimaldanud lennata. Kuigi kõik dokumendid pidavat nad elektrooniliselt saatma, siis ikkagi hea, kui endal paberil ka. Kuna soovime reisi jätkata, siis kahjukäsitleja esmane info oli, et ostku me ise või ostab SOS international meile uued piletid. Kui need on kallimad kui algselt ostetud, mida nad ilmselgelt on, siis maksavad kallimad kinni.

Meie esimene valik on , et nad ostaks ise. Hakkame nüüd sellega tegelema. Annan siis teada, mis ja kuidas edasi sujub.

Jah, kuna me nüüd Duba-Tai lennule ei jõudnud, siis on tühistatud ka tagasisõidu piletid. Suhtlesin Emirate lennufirmaga ning nad ütlesid, et raha tagasi ei saa ning loomulikult ka tagasisõidu pileteid kasutada ei saa, isegi kui jõuaksime uute piletitega Taisse. Tagasilennu piletid olid 18.02.  Täna saan suhelda oma kahjukäsitlejaga. Et reisi nüüd, kui saame arstilt lennuloa, plaanipäraselt jätkata, oleks meil vaja kogu perele (4inimest) uued piletid nii Dubaist Taisse kui ka Taist Stockholmisse, st alustasime reisi Stockholmist. Viimase minuti piletid on aga kordades kallimad kui need, mis me jubs pea aasta tagasi ostsime. Kõik Tai erinevad hotellid, saartevahelisteks sõitmisteks praamipiletid jm on ka juba ammu ette ãra ostetud.  

Väga  kirju lugu ühesõnaga. Kindlasti siis küsin endale arsti käest ka paberil dokumendid (kuigi nad vist saatsid ka otse kindlustusse midagi, sest mina kliinikus kohapeal midagi ei maksnud, esitasin vaid mingi juhtumi numbri, mille SOS internationalist sain). Täna lähen uuesti arsti juurde. Reisitõrge on kokku summas 8000 eurot, st tegin sellise arvestusega, et vajadusel oleks kõik kulud kaetud, kui nt reisile üldse minna ei saaks. Nüüd sga olen justkui reisil, samas puhkust pole ja olen nö endast sõltimata põhjustel kohas, kus ma üldse olema ei peaks. Ja kuna olen siin olude sunnil, siis pidin praegu oma kuludaga ka hotellis viibimist pikendama, sõitma taksoga kliiniku ja majutusasutuse vahrl jne. Seega väga keeruline.