aime

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hotell on jah mäe otsas.Mitte midagi erilist,bassein oli normaalne ja oli ka soe vesi.Hotell kasutab teise hotelliga ühist randa,tuleb hotellist küsida rannakaardid ja võtta ka rätikud kaasa.Rand on rannapromenaadi ja peatänava ristil,sisse minna Naaba Bay Casino sildi juurest,Rand on iseeneset liivane ja päris mõnus.Käisime eelmisel sügisel.

To lahenimi ja margus1-le Titanic Palace´l on üks territoorium Titanic Spa Resortiga.Vaata palun nende lingilt, on piisavalt infot.Kõike head soovides.

Katariina18, ei maksa muretseda, hotell täielikult olemas ja väga korralik suue veepargiga ja mere ääres.On hotelli vastas ka väike kaubatänav, on hotelli sees kaubatänav ja umbes 2-3 kilomeetrit linna poole suur Senzo Mall´i kaubanduskeskus fikshindadega.Meelivat puhkust!

Käisin kevadel pere ja sõpradega.Hotell suur ja ilus,hästi suur soe bassein ja palju külma veega basseine ka.Veepark piisavalt suur,lapsed ei kippunudki mujale minema.Kevadel olid väga suured mõõnad,merre eriti ei saanudki,sügisel ei tea.Kevadel küll sääski ei olnud. Epiptuse kohta minuarust väga ilus ja meeldiv hotell.Venelasi on alati igal pool palju !Mis teha!Meeldivat reisi ja usun,et hotell meeldib !