merit24

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hei

Saan uuemat infot jagada augusti lõpus, lähen esmaspäeval Iraani :D :D :D

Kena suve!

Tere

Ka mina käisin Nikaliga reisil. Kusjuures ei pettunud üldse. Jah veedeti suht palju aega nendes poodides, aga mulle pakkus see kauplemine nii palju nalja ja pakuti ka teed/kohvi. Tõesti kõik vaibad, ehted ja nahktooted on kallid, kuid keegi ei pressi, kui kohe öelda, et nagunii ma ei hakka neid asju ostma :D Meie grupp sai väga hästi neis poodides hakkama.

Samuti ei võtnud ma peale Türgi tantsude õhtu rohkem nn lisareise, seega sain kaks päeva rannas päevitada ja ujuda. Meie giidid ei pressinud midagi peale, osad ei käinud ka Antalyas, kuid giidid nüüd küll pahaseks ei saanud.

Samuti oli meie giididel palju ja väga head infot Türgi kohta. Hotelle vahetasime kolmel korral, kuid siiski kõik olid korralikud ja süüa/juua sai ja sai ka saunas käidud.

Mina jäin väga rahule, väga toredad reisikaaslased, giidid ja bussijuht olid meil- aitäh buss nr 33 rahvale :D

Hei...

Leidsin sellise lehe netist ehk on abi Teile.

http://www.victoriasteps.com/indexes.html

Olin ise ka omapäi Roomas ringi uitamas 5 päeva, millest täiesti piisas. Mina valisin hotelli päris kesklinnas, kuna olin üksi. Söömise kohta nii palju, et ega ma mingi suur priiskaja ei ole, aga ikka sõin siin ja seal, ei olnud nii tohutult kallis midagi.

Transport- mina võtsin nädalakaardi, on olemas ka kolmepäevane (link, mille saatsin, seal on hinnaks öeldud 11 euri)... sellega on nii mugav, muudkui tõmbad aga läbi ja sõidad, kehtib kõikidele ühissõidukitele.

Tegelikult peaks kõik sellel lingil olemas olema, head lugemist!!!

Nädal tagasi sõitsin Riia-Milaano-Riia suunal. Tegin ka 1 bag + online check in. See kott on siis jah see, mis ära annad, 15 kg. Meil oli ülekaal ja lubati ümber pakkida. ja Riias oli eraldi ka selline koht, kus said koti ära anda, seal samas kus siis need check in kohad, lihtsalt üks tädi vöttis ainult kotte vastu. Talle näitasime oma kodus välja prinditud pardakaardid ette ja panime kotid lindile ja köik:D Ja kusjuures jah seda käsipagasite arvu ja suurust ei kontrollitud üldse, mõnel oli nn. 100 kotti õla peal ja ei tehtud midagi:D Kuid parem on siiski reeglitest kinni pidada, kes teab! Kena reisi:D

Tulin just Milaanost ja kui kõik hästi läheb, siis on endalgi plaan just 9 okt tagasi minna:D Minu plaan oleks riiga bussiga ja sealt ryanairiga Bergamosse ja sealt edasi juba vaatab, mis saab:D Lennupiletit vaatasin paar päeva tagasi, siis oli köik kokku 1100.- + siis buss tallinn-riia-tallinn, buss läheb otse lennujaama:D Seega ei ole midagi keerulist, ära karda neid lennujaamasid:D Vöimalik, et siis lendame koos, aga mul ei ole plaanid veel 100% kindlad:D

Kontsert toimub 13 juuni, mitte mai. Ja see viimane on jah hea koht ööbimiseks, sest see asub klubi Life vahetus läheduses, saate seal edasi piduteseda!!!