trip-krainetrip-ukraine-dark

kosekas

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Travel IN pakub hooaja lõpuni lennupileteid Indiassse Goasse ja Keralasse 8990 krooniga. www.travelin.ee

Sel nädalal ilmus eestikeelne reisijuht India kohta. Kuigi osa infost on raamatus juba aegunud, on raamatust siiski pisut abi.

siselennud väljuvad küll teisest terminalist,aga kahe terminaali vahe on väike ja pealegi käib tasuta buss teise terminali,ei tohi ainult lennujaamast välja minna. Taksoraha on täiesti mõtetu maksta.Buss sõidab umbes 10 minutit. Esimene lennuk läheb vist Goasse 6,30 ja selle peale peaks jõudma küll.

Sularaha ei ole eriti mõtet palju kaasa võtta, sest ATM-e on Goas igas suuremas kohas. Ka raha väljavõtmine ei ole kallis, näit 2000 ruupia puhul oli augustis teenustasu 42 krooni. Kahju ainult, et kurss on asunud langusele kui augustis sai 1 eek eest 4,25 IR siis nüüd kipub kurss juba alla 4ruupia jääma. ATM-ides toimivad võrdselt hästi nii deebet- kui ka krediitkaardid.

käisin ise Travel in-ga detsembris kuldses kolmnurgas ja hind oli muidugi aasta tagasi pisut odavam.Lisaks hotellidele ja lennupiletitele on hinnas veel trantsport kõik päevad ja reisiesindaja. Ka on hinnas kõik sisepääsupiletid. Jäin selle reisiga äga rahule. Kui tahad lisainfot,siis kirjuta andrusj67 ätt hot.ee

olen viimase kahe aasta jooksul juba kolm korda Indias käinud ja sel aastal tahaks näha milline kliima valitseb augustis. Ilmateadete järgi on Mumbai-Goa piirkonnas iga päev vihm ja äike.Eestlase jaoks on Goas kõige parem olla november-jaanuar.Päevasooja kuni 30 kraadi ja vesi 28.Veebruari lõpp ja märts lähevad juba liiga kuumaks ja niiskeks.Selle aasta märtsis oli merevesi juba üle 30 kraadi!!!

üldiselt soovitaks Lõuna Goad head rannad Palolem,Majorda jt.Olen ise juba 4 korda Goas puhanud. Kohalikud väga sõbralikud,kõikjal leiab odavaid öömajasid hinnad alates 50 ruupiast. Kuni oktoobri lõpuni leiab ka väga odavaid 5 tärni hotelle. Goas ei peaks küll mingit sokki saama.Tere tulemast Goasse!

proovisin ka teha kevadel aastast India viisat,kuid ei õnnestunud,sest aastaks väljastatakse vaid äriviisat. Ka India puhul on väike lootus,et 2009 aasta algusest hakkab viisasid saama piirlt,kuid hästi muidugi ei usu,et asjaga nii kiiresti hakkama saadakse.

plaanis ka minna augustis Indiasse just mussooni ajaks,ja piletid sai ostetud hulludelt päevadelt alla 6000 kr. Kindlasti tuleb veel soodsaid pakkumisi.

olen sel aastal mitu korda lennanud siselennuga Delhisse. Lennupiletid Oleme Goast kätte saanud umbes 1000 krooniga.Kuna preaguseks on india ruupia kurss muutunud meie jaoks soodsamaks--1 euro eest saab juba 62-63 ruupiat,siis on ju muutunud ka lennupiletid odavamaks.Lennukid lendavad väga täpselt,nende järgi võiks isegi kella õigeks panna. Rongid liiguvad tavaliselt 3-4 tundi graafikust maas.Lennanud olen just odavlennufirmade GOAIRi ja SPICEJETiga.