trip-krainetrip-ukraine-dark

annu1986

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Millist neist kolmest soovitaksite pulmareisiks: Tai, Bali, Malaisia.

Võib-olla loll küsimus aga kui lähen Sharmi ja tahaks ka selle tasuta viisaga minna. Mis moodi siis on tax free poodidest import alkoholi ostmine? Kas ikka 48h?

Aga kui ma tahan Sharmis ekskursioonidele minna, ntx. merele, kas siis peab ka viisa ostma? Kuna iga ekskursiooni juurde on kirjutatud, et pass kaasa.

Olime ka seal hotellis, ma ei tea kas meil vedas aga toaga meil küll erilisi probleeme ei olnud. Seif küll ei töödanud alguses aga see vahetati ka kohe ära nii kui mainisime ja teistel ei jäänud rõdu uks kinni ja seegi asi aeti kohe korda. Meie toad olid hoovi väikese basseini juures. See oli hea, kuna seal ei olnud peaagu kordagi teisi inimesi peale meie. Oleks olnud nagu era bassein:) Hotelli hoov oli kena, palju rohelist ja basseine. Toit ei olnud tõesti kiita, see oli ka ainuke asi mille üle me nurisesime. Rand oli tõesti väike aga kuna meil olid toad sellises kohas, siis me randa ei kippunudki. Aga paljud olid seal nii teinud, et enne hommikusöögile minekut olid rätikud ranna toolidele visanud ja nö. "ära broneerinud". Kõik oleneb ka mis plaaniga sinna minna. Kui tahad vinguda, siis leiab alati mille üle vinguda. Ka meie kartsime siinsete kommentaaride pärast hullemat. Kui aga kohale jõudsime oli pigem positiivne emotsioon, kuna olime juba ettekujutanud kui jube see olla võib.

Toit oli seal tõesti jube ja veel see hais. See et omlett seal süüa aitas avastasid paljud ja kahjuks ei viitsinud seal järlekorras koguaeg seista. Esimest korda saime kõhu täis kui käisime Merikese juures söömas ja veel 2 õhtut käisime MCDonaldsis söömas :) Meil tubadega vedas, midagi hullu ei olnud, kuigi seifi vahetati 3 korda ja teistel ei jäänud rõdu uks kinni aga need asjad said ka kohe esimese tunni ajaga korda aetud. Koristamise poole pealt niipalju, et oli näha et ta koristas ja üldjuhul sattusime sel ajal just toa juures basseinis olema kui ta koristamas käis. Mingeid vigureid ta meile ei teinud ja raha ta ka kapipealt ei võtnud mis me talle sinna jätnud olime.

Ka meie olime oma neljase seltskonnaga samal ajal samas hotellis :) Suuremaid tervisehädasi õnneks ei saanud, ainult viimasel päeval hakkas kõht natuke streikima aga nii kui sai eestimaist toitu ja piima oli kõik jälle normis :) Aga see huvitaks tõesti kuidas need tagasi jõudsid kes pühapäeval tulema pidid.

Kas sealt tulles siis tõesti kellelgi enam positiivseid elamusi ei ole? Samas ma mõtlen, et TopClub seal ka tegutseb, kas siis tõesti viidaks/pakutaks sellisesse hullu hotelli nagu siin kõik kirjutavad?

Meie tuleme juba 22 ära. Meil oli plaan võtta laevuke koos kapteniga ja siis terve päev merel veeta.

Ega ei ole soovi päeva merel veeta ja ka delfiine vaatama minna ja ehk ka nendega koos ujuda? Me oleme neljakesi ja otsime kaaslasi, kes oleks samuti sellest huvitatud, oleks kamba peale odavam mingi laevuke võtta.

Meie saime probleemideta laadida nii telefoni kui ka digika akusid.

Soovitasid küsida tuba mere äärde kus on 2-toalised apartamendid. Kas oled ise seal olnud? Kas neil on ka rõdud ja kas on päiksepoolsed toad või ei. Mainiti ka kirja saatmisest hotelli, kahjuks ei õnnestu neile saata kuna kiri ei lähe lihtsalt kohale :(

Ei oska õelda, mille üle rahvas siin viriseb, meie käisime eelmine aasta Topiga Sharmis ja kõik oli väga OK.

Tere!

Ma loodan, et keegi hea inimene viitsiks mulle ka seda faili jagada, millest siin räägitakse. annikaharm1986@hotmail.com tänud ette!

osta saab neid Eestis, spordipoodidest kus on ujumistarbed, aga seda ma küll ei oska õelda kust oleks kasulikum osta, kas eestist või sealt. ise ostsin eestist.