jacko67

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

ei tea aga sain kahe inimese pealt osa raha tagasi(lennujaamade maksud)

Ikkagi peab Euroopas arvestama ca 500 eur, mis sõltuvalt firmast võib broneeritud olla pikka aega, omast kogemusest 2 kuud kuni hakkasin ise uurima ja siis vabandati ette-taha. Panga süsteem jne. Saavad ka rendiautoga tehtud liikluseeskirjade rikkumise eest arvelt raha võtta. Ületasin Saksamaal kiirust ja postkasti tuli minu näopildi ja autonumbriga foto koos trahvi kviitungiga. Parkimisega sama lugu. Lugeda saab tingimusi lepingu teiselt poolelt. Soovitan sellist firmat mida saab rohkemates kohtades tagastada. Eestist broneerides on hind natuke kallim, aga kui koha peal soovitud klassi pole võib Opeli asemel saada Mercedese. Nael kummi.

Toad on puhtad,ülemistelt korrustelt on väga hea vaade,bassein aga on pimedas kuhu päike kunagi ei paista.Hind+kvaliteet?Neti bronn on mõttetu kui väikeseid lapsi pole.Beach Roadi lõpu poole McDonaldsi juurest sisse asub Lido Beach nimeline.Kauple(-700-800).Üle tee on meri?,7/11 kohe kõrval,Walking ca 300 m-selline hotell kus saab olla melu sees ja samas ka vaikust.Rannapuhkusele ikka mujale.Marriott meeldis ka aga ise eelistaks Hard Rock'i.Kui on aega ja võimalusi rendi maja.Aga ikkagi-otsi,vaata,kauple ja kui ei meeldi siis vaheta.Edu.

Malaisjasse ja prossada,kui norimiseks läks

viivu ja suuri kolhoosi paate vist Phuketi saartel ei näinudki.Soomlased kihutasid mingite huvitavate laevukestega,millel kruvi pika varre otsas aga need on lahtised ja päikese eest varju soovi korral pole.Hirmsat häält tegid ka.

aga soovitan ikka speed boati,siis jääb saarel olemiseks rohkem aega ja väike paat läheb ka sinna kuhu suurega ei pääse.Raya või Raya ja Coral terve päeva tripi saab kindlasti 900 bth kätte,need on lähemal ja sõit 30-45 min(väga ilusad).Lähedal on ka Khai Nui,Nai ja Nok ning 1000- 1200 bth oleks mõistlik hind.Hinnad sisaldavad ka rikkalikku lõunasööki mereandidest.Ärasõit tavaliselt juba 4-5 paiku sest päike hakkab vaikselt loojuma.

Oleks võib-olla ööseks saarele jäänud aga ei viitsinud kotte mitu korda pakkida ja ühepäevasega jõuab rohkem erinevaid saari näha.Speed boat reeglina-muidu loksub merel jube kaua.Khai-terve päev 3-4 saart 1500-1700,Raya ja Coral-1500,Phi Phi-Maya-Khai-2800 tegemist on alghindadega,hotellide koha pealt et ikka saab ainult rolleri või tukiga on lihtsam otsida.

Saared kindlasti,valige mõned Raya mulle nr.1+Phi Phi ,James Bond või trip kus mitu saart.Ostke büroost ja hind on kaubeldav.

Phuketis 2-3 korda kallim.Sääski ei kohanud aga öösel rannas istudes võib off,i tarvitada,30-35 kindlasti, vihma harva,pilvi küll.Patong kõige kirevama eluga ja meres seal ei käinud aga Katat ja Karonit soovitan küll.Samuti soovitan Pattayat kui enne pole käinud-peale hooramaja leiab ka sealt vaatamist(teemapargid)

ei tea aga asub põhja pool.Phuket Town,ist läksin tukiga Karonisse-250-300 bth ja kammisin hotellid läbi(eeldab kerget kotti)Saab ka kotid kuhugi paariks tunniks maha panna,soovitan reisibüroosid või hotelle ja 99,8 % jäävad alles.Kuna high season hotelle ilma bookinguta heas asukohas odavalt raske leida.Karon Place 2000 bth aga tasub küsida rooms for rent,neid kõik kohad täis.Ise olin 6 päeva norrakate tänavas ja 2-ne tuba koos igapäevase koristamisega 400 bth- Lille Nidaros,sektori nimi Karon Plaza ja samas tänavas suuremate võimalustega väike kett Pineapple(inglane).Kaubelda võib proovida aga mul ei õnnestunud.Kui võtta 3000-5000 ja pikemaks ajaks siis peaks vähemalt 500 küll alla saama.Pange Google ja Karon,Kata hotels otsingusse.