trip-krainetrip-ukraine-dark

reisitoomas

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
39 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere. On keegi viimasel ajal majutunud Hurghada hotellis Sunny Days Palma De Mirette 4*, Minek 30.11, oleks hea teada olukorrast hotellis. igasugune info tervitatav.

Oskab ehk keegi öelda, kas Sunny Days Palma De Mirette ja Sunny Days El Palacio hotellide rannad ja restoranid on ristkasutuses? Ise minemas Sunny Days Palma De Mirette hotelli kuu lõpus. On keegi käinud hiljuti? Millised on kogemused?

Selge, ostsin jah viisa saali keskel olevast vasakpoolsest putkast. Järgminekord siis targem, ise süüdi. " loll saab kirikus ka peksa" Sellel vennikesel kes viisat müüs oli ikka mingi vorm seljas, jättis ametniku mulje küll.

Saabudes 12.01 Hurghadasse, küsiti meilt piiril viisa eest 17 dollarit! Kui ma ütlesin, et kirjas on 15$, tõstis ametnik meie passid kõrvale ja kutsus järgmise. Nii et maksin 17$ ilusti viisast ja nii kogu lennuki täis rahvast.

Head inimesed, Tallinn - Tartu maanteel saab igal aastal kümneid inimesi hukka, kas väldite seda teed? Ja üle-üldse on elada ohtlik- lahtised kaevud, seagripp, happevihmad, e-lisandiga toit jne! Nii, et Egiptusesse reisimine pole sugugi ohtlikum, kui elu siin Eestimaal.

Vaata siit: http://trip.ee/content/hurghada/.html Mina jäin hotelliga rahule, reis toimus 2011.a. nov. algus.

Tulin ka äsja Hurghadast, elamine hotellis Elysees. Täitsa OK hotell. Asukoht hea, 1$ saab Sakkala keskusesse, 10min jalutamist uuele kaubatänavale. Hotell ise puhas, söögid head, tuba suur (LCD televiisor, vann). Rand üle tänava 100m, puhas ja lastele sobilik (mänguväljak, liumäegi merre jne). Meid kordagi randa minnes läbi ei otsitud, oma vesi ja õlu oli kaasas, aga nägin, et mõnedelt võeti joogid ära küll. Rannarätid puhtad ja suured. Ostsin reisi Läti Novatoursist 289£ HB, väljumisega Riiast. Jäin puhkusega väga rahule. Soovitan.

Egiptuse hooaeg on alanud. Sellel nädalavahetusel peaks esimesed puhkajad tagasi olema. Kuidas seal (Hurghada, Sharm el Sheik) olukord on? Hotellides ikka külalisi-kliente on? Tänavatel kevadist rahutuste aega ka märgata on? Ekskursioonide hinnad endised?

Otsisin jaanuaris Sharmis(lennujaamas) kohta, kust tasuta viisa kätte saaks, aga ei leidnuki. Kohapealt ostsin 15$, selle ostmisega küll mingit probleemi ei ole.

Tere. Head uut aastat! Uuri siit: http://trip.ee/…-sheikh.html Olen ise selles hotellis peatunud. Kui väga nõudlik ei ole ja soodsa hinnaga saad, siis võib seal nädala elada küll.

Kes kohapeal või olukorraga kursis. Kuidas on lood ujumisega meres? Kas juba lubatakse?

To RiinaS. Küsiks selle 5* hotelli nime ja kas asus Hurghadas, või Sharmis. Hotellitoas sisalikke näha on midagi eksootilist!

Reisipisikuke. Millisesse hotelli siis teid paigutati? Kuidas seal olukord oli? Millise reisikorraldajaga see juhtus?

Paistab, et Külm eksis seekord. 20-21nov. tundub olevat juba välja müüdud(midagi soodsat ei paista). Nov.lõpu ja dets. alguse reiside hinnad ka küllaltki krõbedad.

Tere sõltlased, kes te olete sellel sügisel juba esimeste reisidega Egiptuses käinud. Kuidas seal olukord on? Kas ekskursioonide hinnad on muutunud? Kuidas muljed hotellist ja muust melust? Selleks nädalavahetuseks olid ikka mega allahindlused, kahjuks ei saanud töö tõttu osaleda sellel rallil. Varsti minek, tahaks juba Punasesse merre...., kalad, korallid, päike....

Estour korraldab alates 16.okt lausa kaks reisi nädalas Sharm El Sheiki (nii laup. kui pühap.)

Vaatan, et Horizon Travel hakkab ka alates 24.10 Hurghadasse pühapäeviti lendama. Nii et loodus tühja kohta ei salli.

Suvi läbi, ootan juba Egiptuse pakkumisi. Tundub, et sellel aastal hinnad väga alla ei kuku, kuna üks suur tegija (TOP) on vähem ja masu ka läbi saamas. Mida prognoosite?

Tõesti on Hurghadasse leedukate TEZ i kaudu 565 litti, ehk 2600 eek.Küll 2 tärni hotell HB. Huvitav kas keegi on Vilniuse kaudu varem käinud? Kas meil on lootust sellistele hindadele?

TOPi kodulehel on küll veel 18.apr. lend üleval. Seega peaks reis ikka toimuma. http://www.toptours.ee/est/rannapuhkus/egiptus2/Lennuajad

20$ on kindlasti üle makstud. On võimalik kohvrid tasuta hotelli pakiruumi jätta. Kui enne koju sõitu pesta tahad ja natuke puhata, siis tuleb ikka natuke maksta. Alusta 5$, sõltub hotellist ja inimestest. Kindlasti tasuks Eesti šokolaadi kaasa võtta ja kohe esimesel päeval adminnile jätta(oled kohe heas kirjas).

Põimõtteliselt peab toa ära andma. Meie andsime adminnile 5$ ja saime tuba kasutada bussi väljumiseni.(üldiselt küsitakse vist 10$) Ilusat reisi.

Kui suur huvi snorgeldamise vastu osta merereis: Kohalikel 20$ nägu, kui ostad mitu reisi,võib ka 15$ga saada. Merikesel ja Ehal sama hind.