Mms

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Infoks neile, kes soovivad kasutada First Choice teenust. Nimelt kasutasin ise juba 2. korda seda firmat ja kõik sujub nendega väga kenasti, sest tegu ju ikkagi UK suurima reisikorraldajaga, kes kuulub nüüdsest juba koos Thomsoniga ühe katuse alla ehk TUI gruppi. Saabusin ise just Kuubalt- Varaderost ja mina broneerisin netis. Postcode kohale tuleb kirjutada M5 4DN, sest Eesti postiindeksit see lahter ei aktsepteeri. Aadressi reale kirjutage aga tegelik aadress, koos Eesti postiindeksiga. Maksin kogu summa Swedbanki Visa krediitkaardiga, ilma mingisuguse probleemita. Koheselt tuleb meilile ka kinnitus koos bronni numbriga. Piletid saadetakse Eestisse postiga, kuigi teenindajad väidavad, et välismaale nad ei saada ja et piletid ootavad lennujaamas.

Minul aga juhtus nii, et piletid ei olnud kohal veel 5 päeva enne reisi ning ma helistasin neile (Skype kaudu kõige odavam, tuleb lihtsalt krediiti veits peale osta) tel: UK kood +02476282828 ning andsin oma murest teada, mispeale nad panid uued piletid mulle lennujaama valmis. 2h enne väljalendu Tallinnast aga avastasin, et piletid olid postkasti potsatanud. Viisa saadeti eraldi postiga ja need olid kohal juba 2 nädalat enne reisi. Siit Londonisse tasub minna Easyjetiga, sest oluliselt odavam (u. 2000-2500 EEK odavam), kui Estonian air või air Baltic, muidugi tuleb arvestada u. 3h reisiga Londonis. Rongiga Stansted-London-metrooga Victoriasse ja sealt rongiga Gatwicki, kus ka ööbimiseks hotell kõige mõttekam võtta. Rongide transpordikulu kokku u. 400 EEK.

Ise olen kuulnud, et seal pidi üldse 110V olema voolutugevus, kuid osades hotellides on ka 220V, ei teagi, kas siis enda hotellis ikka on 220V Aga milline seal adapter veel on, seda küll ei tea.