Ilona

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väga hea! Minul juba 10 päeva pärast puhkus. Tänades, Ilona.

Endale eile tegin Salva`s: tervisekindlustus - 100000 USD, reisitõrkekindlustus - 15000 EEK ja pagasikindlustus - 5000 EEK. Kahe peale kõik kokku läks maksma 1053 EEK 18 päeva. Tegin Baltic Toursi vahendusel, neil hetkel miinus 15%. Kõike paremat!

Lisateenuseid on võimalik vältida kui võtad "linnukesed" neilt maha. Muidu nad on automaatselt juba sees.

Arvatavasti nii see ongi. Minul avaneb.

September on parim aeg lastega Türki minekuks (isiklik kogemus). Enam ei ole nii kuum ja vesi mõnusalt soe. Mina küll siiralt soovitan. Kui oleks võimalik, ise läheksin ka.. Kõike paremat!

Püüdsin vastata spreili küsimusele ja tema ju küsis Eesti passi kohta mis on punast värvi.

To srpeil Jah, sealt kust vanasti viisaid passi kleebiti võib nüüd rahus mööda minna, lähed otse passikontrolli, seal pannakse passi tempel et oled saabunud ja kui tagasi tuled - tempel lahkumise kohta. Eesti kodanikud nii punaste kui kaja siniste passidega reisivad Türkki viisavabalt. Head reisimist!

Tere. Talvel sõitsin seda marsruuti ja nädala pärast ehk 22. juuniks on juba piletid ostetud. Pagasiga talvel probleeme ei olnud, präegu ei süvenenudki. Sinna saabudes buss toob otse lennujaama ukse ette ja väljumise koht on linnaliini (nr.22) peatusest ehk umbes 100m kaugusel. Tervitades, Ilona.

Ise selles hotellis pole olnud, aga sõbrad väga kiitsid. Otseselt rannas mänguväljakut ei ole ja teistes hotellides eriti käia ka ei saa. Lohutuseks, Ambassadori läheduses on uus avalik mänguväljak kus võivad kõik käia. Tundus OK olevat. Ise olen samal ajal ehk 22.06 - 05.10 vastas hotellis ja võin abiks olla. Päikest...