trip-krainetrip-ukraine-dark

E90kako

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

tere minul sama küsimus kui ummmi-l. VM kodulehel kirjas, et vaja ainult sissesõoduluba, aga kus ja kuidas seda taotleda ja kas see maksab ka?

Kellel kogemusi võiks valgustada:)

Jah, tõesti mul veel järgmine lend ryanariga edasi Farosse. Kuid seda lendu tühistatud ei ole ja sellele kahjuks ka uut aega valida ei saa, kuna chek-in onlines tehtud. Õnneks on tehtud ka reisitõrkekindlustus juhuks kui ryanair ei taha k´õiki pileteid ümber vormistada. Tundub et uut aega on võimalik lihtsalt broneerida aga tühistatud lendu uueks ajaks broneerida nad ei taha :)

tere. Sama seis siin, et ei õnnestu kuidagi broneerida uut aega nende kodulehel, kogu aeg annab error, kuigi kui valida ise uusi kuupäevi, siis näitab, et vabu kohti küll. Tundub, et ryanair tõesti küsida raha tagasi ja jätkulendude eest siis juba kindlustuselt või peaks kõik tühistama ja uurima kindlustusest kuidas selle tagastamisega on. Tänan et informeerisid, et helistamine mõttetu, ei usu et neil midagi tarka öelda. proovin täna veelkord tõsta lendu uuele ajale aga tundub hetkel väga mõttetu. Kõik vist proovivad ja koduleht jookseb neil kinni:(

Tere. Endal ka planeeritud sõit Portugali ja olen Ryanair kodulehelt broneerinud Hertz kaudu rendiauto. Nagu eelnevatest postitustest selgub on soovitav võtta täiskindlsustus, kas see tähenda siis seda, et auto kättesaamisel firma deposiiti krediitkaardilt ei tee. Veel tekkis küsimus lisajuhi hinna kohta, kuna broneering on tehtud minu nimele, sest broneerimine toimus minu krediitkaardilt, kuid sõitma hakkab mees, siis kuidas on sellise juhul kui tahaks maksta tasu lisajuhi eest. Kas võib tekkida mingeid komplikatsioone?

Ostsin visa virtuaalkaardiga, kuigi tõesti lisandus teenustasu, proovisin et teenustasu ei lisandu ainult Mastercard Prepaidmingi erilise variandiga maksmisel. Kahjuks ei oska kommenteerida mis võimalus on sellist kaarti omandada. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Tänan vastuse eest.

Kui näiteks ei tea krediitkaardi numbrit ja ka registreerimisel sisestatud meili aadressi kuid ülejäänud andmed on nagu olemas (kuupäevad, sihtkohad) kas siis siiski võib borneeringu olemasolu välja tulla.

Tere.

Kuna oleme broneerinud reisi aprilli lõpul (23.04–29.04) Portugali reisima.net kaudu, siis sooviks teada kas me tõesti oleme ämbrisse astunud, kuna siin foorumis oli mõni aeg tagasi pikalt juttu antud firmast.

Kui on samale reisile minejaid, oleks huvitav teada kas teie olete juba oma broneeringu kinnitused kätte.

Tänan.