MaarikaK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

mõnes riigis on reeglid, mõnes täielik segadus. Ise olen ööbinud Veneetsias "shared facilities" paigas, kus oli hotellist täiesti eraldi e "annex" väike korter: magamistuba (double-bed), köök, vannituba.

Lgp kaaskommentaator, teie positsioon antud küsimuses jääb mulle ähmaseks. Üritan täpsustada Lääne-Idaeuroopa vahekordi. Kui võõras eestimaa venemaaga ühte patta paneb, teab ta isegi väga palju nii ajaloost kui geograafiast. Lääneeurooplased on isekad, tuimad ja mugavate silmaklappidega. Mida Ida-Euroopa Venemaa tõttu on kannatanud, ei lähe neile korda, oma mugavuses ei taha nad sellele lihtsalt mõelda. Õige on vahet teha riigil ja inimesel. Vene riigi kritiseerimine ei tohi väljenduda venelaste vaenamises.

Paar aastat tagasi sõime Istanbulis Pudding Shopis hommikust. Rahvast oli vähe ja kelner tegi juttu: "Kust pärit olete?" "Estonia." Teadis mees, et on, Põhja-Euroopas, väike riik. "Kui palju elanikke teil oligi?" "Üks miljon." Mehel läksid silmad suureks, raputas pead, arusaamatuses, imestunult, haletsevalt: "Üks miljon! Üks? Nojah, meil on Istanbulis 14 miljonit." Vaatas meid kui õnnetuid orvukesi ja tõi kohvi: "See on maja poolt."

tasuta ja ilma mingi ettemaksuta broneerimist on paljudel saitidel, nt www1.parishotels.com.