maaliis

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari

1 külastatud kontinenti

Viimased kommentaarid

me rentisime ka elitest. Sama auto, sama aeg ja maksime 191 EURi.Kas sa ,joonekas, tingisid või kuidas nii odavalt said? Meil toodi auto hotelli ja oli 100% täiskindlustus. Kui täiskindlustust poleks tahtnud, siis oleks olnud 139 EUR nädal .

Kas oskate öelda, mis hinaga saab Santorinil rühmareisiga ära käia? Top Tours pakub ikka päris kallist 57 EUR transfeer+ 112 EUR laev. Kui perega minna, siis see tuleb peaaegu 8000 krooni:SSS

Broneerisin nädal tagasi siit auto ära. Aga vastust pole meilile küll tulnud. Kuigi oli kirjas, et saadavad kinnituse esimesel võimalusel. Kas tasuks juba muretseda?

http://www.rental-center-crete.com

Kas keegi on sealt eelnevalt broneerinud auto ja kas on usaldusväärne firma? Toovad õigeks ajaks kohale? Kas peale broneeringu saatmist nad helistavad või saadavad meili? Kuidas käib tasumine, kas kohapeal auto kätte saades sularahas?

crete car rent http://www.rental-center-crete.com special prices

Kas neti kaudu broneerides (nt selle viimase lingi kaudu) võib olla ikka kindel, et auto selleks ajaks kohale tuuakse nagu broneeringus märkisin? Ja kuidas toimub summa tasumine? Kui auto hotelli tuuakse siis kohapeal sularahas?

Kirjeldasid väga kenasti, mida teha võiks saarel. Meil ka suvel lastega minek. Oskad sa öelda, ega saarel mõnd nn loodus-või loomaparki ole? Ise elame ka Rethymnos. Kas sealt ida poole sõita (autoga), nt Iraklionisse kulub väga palju aega, kas peab läbima mägiteed? Ja kas Elafonissi randa sõiduks tuleb ka läbida mäed? Kui paljus see umbes aega võiks võtta? Oskad sa veel öelda, mida selles piirkonnas vaadata tasub (eriti just lastega peredel). Oleme saarel 2 nädalat ja 1 nädal on plaanis ka autot kasutada. Olen kogu info eest tänulik!

Turismimessil küsisin just toptoursi esindajalt selle hotelli kohta. Mina seda ei valinud, sest minu soovidele see ei vastanud. Hotelli ümber ei pidavat väga rohelust olema ja ei ole selline privaatne koht (igasugu teeninduskohad on läheduses).

Ma ka lugesin siit kommentaare, aga see mind ei kõiguta. Ka 4* hotelle on palju laidetud. Lihtsalt hea ju laimata. Ma nägin laitvate kommentaaride vahel ka rahulolevaid kommentaare ja usun, et ise kuulun ka nende hulka, kes jääb rahule. Aga siiski ootan vastust küsimusele, mis sai püstitatud teema alguses.