trip-krainetrip-ukraine-dark

merut

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me olime seal veebruari esimesel nädalal. Kahjuks ei ole ka seal üleliia looduslikku lund, kuid kunstlund toodetakse piisavalt, mis tähendab seda, et rajad on avatud ja sõita saab :)

August-september on ees ootamas Põhjatee: Oviedo-Santiago de Compostela. Küsiksin soovitusi, milliseid lende/lennufirmasid olete kasutanud sinna jõudmisel ja tagasi tulemisel? Ryanair tundub soodne/hea valik, aga ma ei ole Ryanairi lende veel airbalticu omadega klappima saanud:) Kõik soovitused on teretulnud.

Sai sügisel käidud Lõuna-Prantsusmaal, täpsemalt St.Tropez'ist kuni Monaco'ni. Väga super oli - koht kuhu läheks alati tagasi. Esimene soovitus - unusta kiirteed. Vahemaa antud linnade vahel on üpris väike ning mööda rannikut sõites avaneb suurepärane vaade merele ning armastele väikestele (minu lemmik Antibes) ja suurtele linnadele (Nice, Cannes). Kui ise sinna nädalaks tagasi läheks, siis ööbiks aind kahes linnas - Monacos (st. et nice's kuna seal odavamate hotellide valik suurem) ja St.Tropezis. Ise käisime niipidi, et alustasime St.Tropezist ja iga öö ööbisime erinevates linnades, mis jäid Monaco tee peale. Kuid St.Tropez oli see koht, kuhu jõudsime peale planeeritud ööpäeva tagasi ka kahel järgmisel päeval (kuigi ööbimiskohad olid kümneid kilomeetreid eemamal). Hea kogemus oli St. tropezi ja St. Maxime vahele jääv sadamalinnake, kus oli võimalus väikese paadiga mööda nn. tänavaid ja majade vahel ringi sõita. Nagu väike Veneetsia:) Kui muidu ööbisime hotellides, siis St.Tropezis leidsime armsa kodumajutuse, mis asus linna ääres ja oli mõistliku hinnaklassiga (4ne tuba 130euri). Igatahes tasub otsida, küll ööbimiskoha ka leiab. Linnades oleks olnud vahva ringi liigelda muidugi rolleliga, kuid kuna keskmine tagatisraha oli 1000 euri, siis kahjuks loobusime sellest.

Igatahes on need linnad, kus lihtsalt ringi jalutada ja uudistada ning minna kaasa melu ja luksusega mis seal kohapeal valitseb:)