kangur

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
12 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Täsustus. Vajaliku info saad www.sitsiilia.eu Kasutasin seda head võimalust ja sõidan Sitsiiliasse juuni algul Sealt saab reisiöömaja, auto rentida ning reisisoovitusi mõistliku hinna eest.

Eks Eestit jõuab külastada alati, kuid Euroopas lastega tore, sest inimesed abivalmimad just lastega reisijate suhtes. Soovitan ööbimispaigad vaid ette broneerida. Miks mitte Rootsist ja Taanist alustada, lõunasse ei soovitaks. Edasi Sveits ja Prantsusmaa kui viitsite sõita. Lihtsam muidugi kohale sõita ja auto üürida. Edu!

Tänud kiirete vastuste eest, praegu murran pead, kuidas Hamburgist Põhja Prantsusmaale pääseda.

Eesti keeles ilmunud Rooma reisijuht ja Itaalia kohta sama-väga head kasutada.

Vt. minu halbu kogemusi embachtoursiga ja tee järeldused.

Ei soovita vähemalt sellele reisile Embachtoursiga minna-petukaup.

mõeldud eelkõige Rooma-Pompei-Sorrento-Capri-Naapoli-Sitsiilia marsruuti

Just saared-ja kõik seitse olevat suurepärased-Golfo di Patti rannik! Muidugi Taormina, Etna, Agrigento-suuremaid linnu väldiks.

Igale piletile-muuseum, laev, Etna jne. on eelneva aastaga lisatud eur või paar Sooduspilet õpilastele ja vanematele kui 65.a. Maega soovitan ühendust võtta, võib saada ka üürida mõnd korterit. Agrigentos näiteks supermarketis hea vein 1 eur, Praha lennujaamas poole väiksem kogus vett 3.80.... Kõrvalpoes kerge suvejope 59 eur-Stockmanis oleks 159 eur Lahtine turg Palermos-soodsad hinnad. Erakordselt head saiatooted! Planeta-parim valge vein. Restoranides võib hea vaatega koht maksta topelt. Kokkuvõttes ei midagi hullu nagu näiteks Capril.

Suurepärased pildid! Turismifirmaga käies näed ikka tuntavalt vähem, näiteks vedelesime 2 päeva Antiguas. Vt.pilte http://mehhiklased.blogspot.com/ Mehhiko-guatemaala segiläbi, maiad ikka guatemaalast. Loomad-linnud juba kustutanud, otsin uuesti üles, annan teada.

Pariisis elab-õpib palju eestlasi, kes on nõus Teid aitama-teater, vaatamisväärsused jms.

Ei soovita Tiitreise, kogu reisi korraldus kuidagi kohmakas, infot hotellide kohta ei saa, viiakse Pariisis tavalistesse turistilõksudesse, millede kvaliteet teile ei või meeldida. Soovitan omal käel, eriti kui otselennuk Tallinnast või võtta vaid lennukipiletid turismifirmast-saate lennuväljalt bussiga kesklinna.