trip-krainetrip-ukraine-dark

rintsu2000

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Kutaisi lennujaamas saab pardakaarti telefonist näidata või on vaja paberil väljatrükk?

Olime hotellis tõesti ainult öösiti ja voodi oli korralik ja mugav ning pesu uus ja puhas.Diivan ja vaip oleksid võibolla keemilist puhastust vajanud.Pesemisvõimalus oli korralik-nii vann kui dušš olemas.

Käisime Bayioke Skys eelmisel aastal,olime 38.korrusel ja jäime nii toa kui hommikusöögiga väga rahule,katuse platvormile sai igal ajal minna-nii päeva kui õhtupimeduses vaated linnale.Taevarongiga otse lennujaama ja kaubanduskeskusesse kust tagasi tulime jalgsi-hotell paistis üle teiste ei mingit kaarti.Turg õhtul otse hotelli ees tänavatel.

Kuulge 25,26,27 jaanuaril minejad,kas loodate et Tai ametnikud lennujaamas on eestlaste viisavabadusega kursis või olete mingi dokumendi leidnud mis välja printida näiteks selle kohta?

Kas Bangkok Airwaysil on lennujaama lounge suupisted ja joogid kõigile piletitüüpidele tasuta või ikka äriklassile nagu teistel lennufirmadel?

Youtubes Phi Phist klippe vaadates tekkis küsimusi,kas saarel maabudes tuleb mingi raha maksta? Kas sillal hotelli siltidega mehed pakuvad ööbimist või ongi nad minu kohvri transportijad? Kas see suur praam väljub ainult Krabi linnast või saab Ao nangist ka?

Kui suur see Phi phi saar on,kas saarel liigeldakse jala, sadamast hotellidesse?

Kas saatkonna lehelt Visa Application Form sobib piiril viisat tehes varem täitmiseks või on see ainult saatkonnas visa tegemiseks.

Oskab keegi värskelt käinutest kommenteerida Sindbadi hotelle ning kas on mõttekas ja toimiv UAI ?

Kui lihtne on hotellist Alanyasse sõimine? Kas lõbustuspark on lisatasuta? Kodulehel videod suure tordi ja ilutulestikuga pidudest,kas need on igal nädalal või mingi hotelli sünnipäev näiteks?

Olen kuulnud,et aprillis ei ole veel kõik AI-s lubatu avatud,kas mais juba on?

Küsimus Sindbad Aqua Parki kohta, millele kontorist vastata ei osatud, kas AI paketi ostnud kliendid paigutati veepargi kõrval olevasse hotelli või veepargi ümber olevasse majja, sest veepargi kasutamine nõuab UAI paketti?