GunnarK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kui mul on vaja Novembri alguses NewYorki lennata, siis kas on lootust, et tekib sooduspakkumisi? Hetkel hinnad ~600€ stardiga Tallinnast.

Määrded jah samad mis murdmaasuuskadel ning pole vaja muud kui punast parakat, kas Toko, Briko, Holmenkol vms, tavaliselt temperatuurile 2-8, st igailmamäärded. Ja kaabitsa võiksid ka ikka endale spetsiaalse muretseda, ei maksa palju ning kestab eluaja, sinu eluaja. Sulatamiseks sobib ilma aukudeta triikraud. Kui kasutad aga sama rauda, millega linu triigid, siis kata triikraua plaat hõbepaberi või küpsetuspaberiga. Määrima peaksid siis, kui suusapõhi halliks tõmbub, või kui on hele suusapõhi, siis kõhutunde järgi, iga paari korraliku mäepäeva järgselt.

Olemasoleva viisa ja kehtiva pasassiga reisijate jaoks ei muutu midagi. Nemad sõidavad ikka oma vana passi ja viisaga. Kiibiga passi on vaja ainult siis kui tahad sõita viisavaba programmi raames.

214(b) mõte on siin kirjas An alien who is an officer or employee of any foreign government or of any international organization entitled to enjoy privileges, exemptions, and immunities under the International Organizations Immunities Act [22 U.S.C. 288, note], or an alien who is the attendant, servant, employee, or member of the immediate family of any such alien shall not be entitled to apply for or receive an immigrant visa, or to enter the United States as an immigrant unless he executes a written waiver in the same form and su bstance as is prescribed by section 247(b) .

seega rahvusvaheliste firmade töölised ning valitsuse liikmed kuuluvad sinna alla

Majanduslikult mitte piisavalt heal järjel olnud viisatud kuuluvad kõige muu hulka, ning neil tuleb viisa teha.

Otsisin infot läbi ussi... sellesamuse, aga tekst ka USA saatkonna lehel

http://estonia.usembassy.gov/vwp_est.php

Kui Eesti liitub viisavabadusprogrammiga (VWP), siis kes Eestis olevatest inimestest ei tohi ilma viisata reisida?

Kõik, kes ei vasta kõigile ülaltoodud tingimustele, ja/või isikud, kes:

On saanud äraütleva vastuse Ühendriikide viisa taotlemisel, mis ei tulene Immigratsiooni- ja Rahvuse Akti alalõikudest 221(g) või 214(b);

nimetatud akti leiab siit http://www.uscis.gov/propub/ProPubVAP.jsp?dockey=c9fef57852dc066cfe16a4cb816838a4 221 (g) räägib neist, kellel pole mingitki võimalust USA-sse pääseda, ehk siis pärid, kaabakad ja terroritstid, 214 (b) mõttest väga täpselt aru ei saanud, aga kindlasti ei puuduta see keskmist viisakeelu sanud Eestlast.

On infot. See on võimalik, aga see tähendab oma kontide kohale vedamist kuhugi suurlinna. Vist aint paar kohta oli, kus selliste viisaküsimustega tegeldakse. Nt. Washington. Ise pole teind, aga üks Poolatar sai sellega hakkama.

Tean, aga pole kasutand. Nimelt Suusad.ee valikus on ka nii prillide kui kiivrite laenutus. Prillide laenutus on lollilkindel, kiivri puhul on alati oht, et valitud isendi ressurss on juba ammendatud, kuigi väliselt kõik ilus ja läigib.