preili pätu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Helistasin saatkonda ja pärisin neilt viisa kohta. Vatus oli, et alates 2008 aastast on viisa tegemine piiril raskem ja kuigi piirilt saadava viisa maksimum kestvus on 15 päeva võib viisa väljastaja anda viisa ainult nädalaks (ka siis kui sul on pilet 2ks nädalaks). Kõlab kummaliselt aga sellise perspektiiviga riskida ei tahaks. Samuti ütlesid nad, et kuigi postiga saadetud viisa taotluse ametlik menetlusaeg on 4 tööpäeva püüavad nad alati kiiremini teha, seega on lootus suht kiirelt viisad posti teel teha.

NB! neile kes hakkavad Tai viisa taotlusi kirja teel saatma - alates 2008 aastast on kasutusel uus blankett ja sellel on 2 allkirja kohta. Kui ühele neist allkirja ei pane siis on konsulaadi ametnikud kohustatud viisa taotluse tagasi lükkama.

Olen lähipäevil sõitmas Bangokki vahemaandumisega Abu Dhabis ja mul tekkis selline mure, et ega seal vahemaandumisel ometi piiripunkti ei läbita? Teatavasti ei ole AÜE eesti kodanikele viisavaba ja kui tuleks viisaga piiri ületada, siis on põhjust muretsemiseks hetkel. Oleksin info eest väga tänulik.