trip-krainetrip-ukraine-dark

Kah

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Selle lahkumistasuga oli nii, et teatud riigi kodanikud pidid maksma ja teised mitte. Lennujaamas oli päris suur segadus sellega ja keegi ei osanud öelda, kas peab maksma. Me siis lõpuks ei maksnud ja ei juhtunud midagi- saime lennukile ja keegi ei küsinud midagi. Ühesõnaga segane värk.

Tagasi 2 nädalaselt puhkuselt imeliselt kaunist Dominikaanist. Käisime Puerto Plata kaudu Playa Dorada resortis ning enamjaolt väga rahul reisiga. Meie hotellipiirkond oli väga kena, puhas ja turvaline kuid samas ka paras turistilõks. Mida soovitada minejatele: asjad, mida teha (osta) ei tasu- a) jeebi safari (suuremas osas mööda turistikaid kolistamine, safarist asi väga kaugel). Kui tahate minna koskede juurde liugu laskma, siis võtke parem takso ja minge sinna otse kohale, sest see oli kogu tripi juures ainuke elamus. b) Bagidega sõit- bagid lagunevad sõna otseses mõttes teie all ära, lisaks meeletu tolm ja saast- ilusaid kohti mida näha 1, kuid sealgi käis asi ainult asjade pähemäärimise ümber, hirmkalli hinnaga (nb. tingida eriti ei saanud sellistes kohtades, sest lollide ja rikaste turistide poolt ära rikutud. Mida tasub teha: a) Paradise Islan- täitsa tore, kuigi pikk sõit bussiga b) Samana ja Bacardi Island- vaalavaatlus, väga kõva sõna! Siiski soovitaks organiseeritud bussireisist loobuda ja ise taksoga minna. Jääb ära vähemalt 1 tund mõlemal suunal teiste turistide pealekorjamist + kohustuslikud peatused turistilõksudes. Taksoga saaks 1 otsa umbes 3 tunniga- bussiga läks 4,5- 5 tundi ots. Lisaks veel, et põhimõtteliselt saab kõik hinnad rannas umbes 3 korda odavamaks tingida, osades poodides umbes 1,5 kuni 2 korda ja turismireisid umbes kolmandiku võrra, kui osta kaubakeskusest või rannast.

Tänud kiire info eest. Kuna hetkel USD nii hea hinnaga, siis võtame USDd vahetuseks ja esimeste tipide andmiseks, kuni pole veel jõudnud pesosid vahetada. Lihtsalt ei meeldi kaasas kanda sularaha reisidel (ükskõik , millisese valuutas) ja sellepärast eelistan seda ATMist tirida. Pole see väljavõtmine tavaliselt oluliselt kallim, kui edasi tagasi raha vahetada ja minu jaoks turvalisem.

Hei, kuidas on olukord ATMidega? Puerto Plata piirkond ja Playa Doredose kant nimelt? Kas on, palju on, kui kindlalt töökorras jne? Ehk kas tasub loota selle peale ja ainult hädavajalik raha USD kaasa võtta?

Hei, kui otsid soodsat paketti, siis meie ostsime endale siit: www.firstchoice.com 2 nädalane pakett AI saime veits üle 800 naela Puerto Platase(lähme järgmisel nädalal). Londoni pilteid edasi tagasi veel mingi 3000 EEK otsa, seega ei kurda. Kui veidi kombineerida, siis saab kindlasti ka odavamalt.