trip-krainetrip-ukraine-dark

kennylonny

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuna enne Sitsiiliat Milaano disaini messile minek, siis ostsimegi piletid milaanost edasi Cataniasse. Cataniast tagasi nii nagu meil vaja tuli ikkagi kaks lendu (minul kolm kuna ma Eestisse ja tüdruk Saksa).

Milleks maksta 30€ ? O_O Vaata kuhu me suundume ja siis arvuta palun uuesti! Tean, et Easyjet`is pagasi hind 6€ aga korruta palun see 5-ga ,sest täpselt niipalju lende kulub mul Eestist Sitsiiliasse ja tagasi!

Sellest sain ise ka nüüd aru, et teravad asjad võivad ainult reg. pagasis olla. Seega lennukisse ma terariistu kaasa ei vea. Tänud siiski vastuste eest sellele väiksele teemavälisele lisaküsimusele.

Siiski tundub, et mõni inimene ei saa siin ikka veel aru miks ma telki käsipagasisse tahan panna. Sellepärast, et ma ei taha ainult telgi tõttu seda 30€ maksta! See on ju piisavalt loogiline, et lennukis ma telki ei kasuta juhuks kui keegi aru ei saanud :D Samuti mainiks ära ,et kuskil ei ole öeldud "käsipagasis võivad olla ainult lennu ajaks tarvilikud asjad". Vähemalt mina ei ole kuskil sellist kirja näinud. Ja ega easyjet ilmaasjata ei tee reklaami, et no weight restriction @ hand baggage. Samuti tassitakse igasugu lisapagasit igasugu "käekottide", "seljakottide" jne. kujul lennukisse mis tegelikult enamus inimestel kasutuses teise käsipagasina. Vähemalt easyjetis ei ole ma kordagi kellelgi selliste lisapagasite tõttu probleeme kohanud. Usun ,et see väike telgi kompsuke ei tohiks ka mingeid probleeme tekitada.

samas on ka kirjas et "Igasuguse pikkusega lukustatavad noad või vedrunoad". Kas kokkupandav taskunuga siis ka järelikult keelatud?

Kas ma peaks siis sitsiiliast hakkama otsima kohta kust telki normi hinnaga osta ja siis jätan selle pärast sitsiiliasse maha? see palju mõttetum variant minu arvates. Küsimus ongi just nendes painduvates telgi kaartes mis on mingist fiiberkiust vms. valmistatud. Ise väikeseid metallist telgi vaiu üldse ei kasuta ning neid ei olnud plaaniski kaasa võtta. Tüdruku sõbranna just ütles ,et temal telgiga probleeme ei tulnud käsipagasis. Eks vastuse oma küsimusele saan ilmselt alles lennukile minnes. Ja seljakoti pakkimisega ei näe ka ma erilist probleemi. Easyjet`ga mitmeid kordi lennanud ja vahel imestan silmad pärani lahti kuidas paljud SUURTE ratastel reisikohvritega läbi lastakse! Ükskord nägin isegi kuidas suht "jõuga" topiti sinna kontroll-masinasse :D Aga kuidas nende taskunugadega lood on? Keelatud esemete nimekiri ütleb, et keelatud on "Noad (sh tavandinoad) 6 sentimeetrist pikema teraga, valmistatud metallist või muust"... et siis kuni 6cm teraga multifunktsionaalne taskunuga võib olla käsipagasis? või see kehtib ainult registreeritud pagasi kohta?

Justnimelt ma nende telgi vaiade suhtes mõtlengi. Tõmbasin lennujaama kodulehelt keelatud esemete nimekirja ning kui seda lugeda , siis võiks küll telgi vaiad kaasa võtta(kuppeltelgi, kokku "volditavad" ja kummiga ühendatud, lamedad nürid otsad) http://www.ecaa.ee/atp/failid/keelatud_esemete_loetelu_1_.pdf Mis teised sellest arvavad? Oleks võimalik telk kaasa võtta, siis oleks rahu majas. Vihm mind ka ei kõiguta eriti :) Samas mõtlesin, et kui vaiad eraldi pakkida ja kui läbi ei lasta siis viskan nad lihtsalt minema või annan pakihoidu ja leiutan kohapeal looduslikest materjalidest äkki midagi mis telki püsti hoiaks :) Lisaks easyjet`il on reg. pagasi hind 6€ inimese kohta ning registreeritud pagasi peale läheks meil kokku umbes ~28-30€ mis meile kooneritele oleks natu mõttetu tasuda :D Esialgu sai lennupiletid juba ära tellitud ainult käsipagasiga, eks näis kas lastakse läbi või ei :)

Aga igasugune informatsioon ja inimeste kogemused telgiga käsipagasis reisimise kohta teretulnud.

Ken.