katriina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
25 meeldimist
10 postitust / 69 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Nõus, see on halb uudis. Aurinko pakutav hotellivalik ja hinnad olid normaalsed. 

Ja kuna Aurinko nüüd Tallinnast reiside korraldamise lõpetab, siis jääb usaldusväärset valikut veelgi vähemaks ...

Isiku tuvastamiseks rutiinse linnajalutuskäigu raames ilmselt sobib, oleks ehk ka juhiluba sobinud, mine tea.  Siinses teemas välja käidud "Eesti ID-kaart Filipiinide kodanikule" ei lange samasse kategooriasse ja sellised detailivead teevadki valvsaks. Lisaks pealkirjas sisalduv "HOIATUS!".  Nii et skeptilisus on omal kohal.

Aga kui mure nüüdseks lahendatud, siis on kõik ju hästi!

Tõenäoliselt jah. Türgi ei ole EL ja pass on reisidokument.

Minu lugu lõppes niimoodi, et kuna Nordica ei reageerinud ei esitatud avaldusele, saadetud meeldetuletusele ega telefonikõnele, siis esitasin avalduse Tarbijakaitseametile. Sealt tuli ettenähtud aja jooksul vastus, et minu avaldus on menetlusse võetud. Paar päeva hiljem saabus Nordicalt kahetsev kiri, kuidas tehniliste probleemide tõttu maksekorralduse täitmine on viibinud ja veel paari päeva möödudes laekus ka hüvitis.

Tänan asjalike vastuste eest!  Käega ma kindlasti ei löö, ei ole minu loomuses; kodulehe kaudu esitasin avalduse, umbes 20 tööpäeva möödudes saatsin meeldetuletuse ja lisaks helistasin ning küsisin, kas täidetud taotlustele tähelepanu ikka pööratakse.  Eks nad Rehepappi üritavad teha.

Mina soovitan sul endalt küsida: Miks ma pakettreisi väga ei tahaks? Milline näeks välja hea pakettreis, mida kaaluksin? Ja olenevalt vastustest siis  tegutse edasi. Kui iseseisvalt reisi kokku panemine võimaldab hoiduda neist asjadest, mis pakettreisi puhul ei meeldi - organiseeri ise! 

Kui see on esimene reis, siis vali ükskõik milline rannaga sihtkoht - saad nii lesida kui avastada!

Khao Lak oli vaikne ja mõnus koht.

La Scala ooperikülastus; Püha õhtusöömaaeg - piletid netist kindlaks päevaks ja kellaajaks ette osta, pisut varem tuleb kohal olla; Toomkirik; ja siis ostlemine, mis on muidugi kulukas:)

Keeld kehtib teatud riikidest UK-sse lennates, mitte üleüldiselt.

Lennujaamas 9 ja 6 tundi - see on väga ebamugav ja väsitav ja minu puhul näiteks absoluutselt välistatud. Mitte mingil juhul isegi ei kaaluks sellist varianti.
Kui tasuta saaks kogu reisi, ehk ainult siis...

Ma tõsiselt soovitan valida mingi muu lahendus.

Check-in võib ka öösel olla, sellisel juhul muidugi kui majutus on broneeritud päev varasema algusega. Mis mõtet oleks lennujaama lähedal ööbimise eest maksta ja hommikul ringi kolida, kui võiks kohe maksta nö põhihotellis ühe öö rohkem?
Asi pole ju mitte hotellipoolses vastutulelikkuses, vaid tellitud teenuses - saad seda, mille eest maksad.

Ivan Juhmi kommentaari sellele osale, mis puudutab täiskindlustuse teemat ja seda, et äparduste korral on niikuinii jama palju, vaidlen otsustavalt vastu.
Meil oli aastaid tagasi Kanaaridel täiskindlustusest ikka väga palju abi, kui vihmase ilmaga mägedes dźiip juhitavuse kaotas ja vastu kaljut sõitsime. Rendifimasse helistades tunti huvi, kas auto liigub ja jaatava vastuse peale öeldi, et siis sõitke renditud aeg lõpuni, tooge auto kokkulepitud kohta ja laske võtmed postkasti. Kõik.
Olen seda siin enne kirjutanud ja kordan veel, et tervise- või autokindlustuse pealt mõnekümne eurone kokkuhoid ei ole mõistlik. Tavaliselt ei juhtu õnneks midagi, aga kui juhtub, siis võid ennast küll segaseks maksta. Täiskindlustus ei maksa kordi rohkem.

Mingit muud nippi peale korralike tugisukkade ei olegi. Vee joomine ja liikumine lisaks. Mina kasutan spetsiaalseid apteegist ostetud tugisukki või põlvikuid ja jalad ei lähe paiste.

ESTAs saab aadressi muuta. Kuna ESTA kehtib kaks aastat ja selle aja jooksul võib mitu korda riiki siseneda - ei pea peatuma kogu aeg samas kohas:)

Välisministeeriumisse ei peagi kirjutama. Paar rida allpool Sinu tsiteeritust on kirjas: Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust.

Sellist labast kõnepruuki nagu turistih....., kaagutavad, tõug jms on siit väga piinlik lugeda.Aga nagu näha, kirjutada ei ole piinlik.

Igatahes, sest arengud Süürias mõjutavad olukorda Türgis, turvalisust Türgi lennujaamades ja puhkusepiirkondades.

Kunagisi Pae tn "pomme" Eestis ja praegust olukorda Türgis (Süürias) võrrelda ja sellelt baasilt mingeid üldistusi turvalisuse kohta teha on viisakalt öeldes kentsakas ja selle seos mõtlemisvõimega on väga tagasihoidlik.

Hakkas huvitama, mis mõte on reisitõrkekindlustusel, mis ei kata haigestumist? Kuigi saan aru, et sa ei ole haige, aga ikkagi...