prima

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh veelkord kõigile vastanutele. Meil on nüüd kõik broneeringud tehtud ja piletid käes ning on vaja veel kuu aega minekut oodata. :D

Äkki oskab keegi veel huvitavaid kohti soovitada, mida lühikesel viibimisel Berliinis ja viie päeva jooksul Prahas võiks külastada.

Ok, suur aitäh vastuse eest meelis.

Ei näe väga mõnu kuhugi kohale lendamises ja seal olemises. Tahaks nagu mitu kärbest (Berliin ja Praha) ühe hoobiga ka saada, pluss me kõik tahame rongiga ka sõita. Praegu on juba hotellid ja lennupiletid bookitud, on vaid vaja saada Berliinist Prahasse ja tagasi. Muidugi on võimalus koha peal ka osta piletid, aga praegu netist tellides saaks Europa Spezial-iga poole odavamalt piletid.

Selline küsimus veel, et kuidas kõige lihtsam oleks bahn.de-st pileteid osta? Maksmine on ainult krediitkaardiga, nagu ma aru saan, ja kuna mul endal see puudub, sooviks maksta kellegi teise krediitkaardiga. Tekkis küsimus, kas piletid on nimelised? Kui kasutada "Online-Ticket (for self printing)" võimalust, siis peab piletite väljavõtja olema kaardi omanik. Kui kasutada posti teel piletite saatmist, siis küsitakse "Your information" ja ainult krediitkaardi numbrit, mitte enam selle omaniku nime. Kas peaksin "Your information"-i alla panema omaniku nime või reisija nime? Ja kui kaua võivad piletid Saksamaalt postiga tulla?