dd

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ole kuskil maailmas pahaks pandud, kui olen restoranis või muus söögikohas palunud endale pulkade asemel nuga ja kahvel tuua ning alati on need ka olemas olnud.

Kasutage transpordifirmade teenust ja saatke oma asjad Eestisse.

Võõraste kohvrite üle piiri vedamisest keeldumine on lihtsalt elementaarne mõistlik käitumine (loodetavasti ei leidu nii rumalat inimest, kes netikuulutuse peale valmis oleks sellist "teenust" osutama) ja seda ei maksa isiklikult võtta. Arsti juures sa ju ei hakka ühekordse süstla kasutamise puhul seletama, et "Aga mul ei ole mingeid haigusi! Minu süstalt võib küll järgmise patsiendi peal ka kasutada."?

Ei ole vaja mõeldagi - hotell kämp on "superluks" :) parim hotell Helsinkis, toad tõesti väga ilusad ja mõnusad. http://www.hotelkamp.fi/en/Index/

W on üldiselt selline cool hotellikett, üldiselt soovitaks küll. Ise olnud W Union Square-il, mis oli väga hea kogemus. W Lexington Avnuel oli ka ok, aga vähem. Time Square üldiselt huvitav kogemus, aga ta ikka nii neoonreklaamidest üleküllastunud, et millegipärast ei kipuks seda W-d valima (baar olevat seal küll hea). Nii et mina soovitaks W Union Sq.

Waldorfis pole ööbinud, lobby põhjal selline nii ja naa tunne :) Krister Kivi Ekspressis kirjutas arvustuse AWst nii aasta-poolteist tagasi.