skytrite

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
7 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina lisan lühidalt, et Unawatuna on võrreldes Mirissaga täiesti mõtetu koht. Vabandust. Seal ei saa normaalselt ujuda ja turiste on meeletult. Kui minna Sri Lankale, siis mina väldiks ikkagi neid kohti, kuhu turiste tuuakse suure bussiga. Soovitan Mirissas majutuskoht võtta rannas ja sa kindlasti ei kahetse .(nt. Siraś Chalet). Sealt saate tukiga Matarasse kilpkonnadega ujuma minna, hommikul kalaturul käia, isegi Udawalawe looduspark on täiesti norm kaugusel. Jõudu ja nautige reisi.

Kuu aega tagasi oli kõik OK. Rahvast vähe või õigemini polegi ja sellest tulenevalt kulub aega vähe.

Vaadake ka Tallinnast Ryanairiga Bremenisse ja sealt edasi Ryanairiga Ten. southi. Sai lennatud, kuigi lendude vahe oli ainult 50 min. Aega jäi ülegi :)

Pole mujal käinud aga soovitan julgelt St Luciat. Eriti kui meeldib loodus ja ei ole orienteeritud poodlemisele. Võtke julgelt päevaks otsaks takso koos juhiga. Seal peab taksojuhi litsentsi jaoks sooritama looduse, ajaloo jms. eksami. Nii, et nad oskavad väga palju rääkida ja meie taksojuht pidas põhimõtteliselt iga teise puu alla kinni ja tõi sealt midagi söödavat:) Roni kindlasti Pitoni mäe otsa. Just nn. väikese aga mitte üksi vaid võta saatja (see ei ole kerge mägi ja teed on kohati väga raske leida). Meil oli näiteks üks jalgpallur. Ära võta vana taksojuhti nad on mugavad.

Need on küll suured lootused. Ole hea ja anna teada, kas tõesti leidsid midagi sinna hinnaklassi.

Suured tänud hea nõu eest. Tänasel hetkel panin antud juhtnööride järgi paika Tenerife reisi 18-30 okt. Lennupiletid + hea apartment tüüpi hotell 550€ inimene. Kusjuures suureks plussiks on Tallinnast väljumine 11.20 ja Tenerifel kohal 19.50. Resibüroo pakkus lennupiletite hinnaks tšarteril 785 € nägu 7 päeva. Nii et veel kord, suured tänud .

Suured tänud, nagu ma aru sain, võin rahulikult oodata. Tahaks kokku sättida laheda tripi, mis kestaks kokku kuni 2 nädalat. Kas LAV on hetkel turvaline paik seiklemiseks või soovitate pigem mõnda saart. Eks ma hoia siis teie kodulehel siin silma peal, et kui äkki sinna kanti mingeid soodukaid vms. tulema peaks.

Lennupiletid Kaplinna

Kuidas oleks kõige mõistlikum (odavam, mugavam ja kiiremini) lennata Kaplinna järgmise aasta veebruari alguses?

Meie seltskonna vaieldamatu lemmikhotell 5 egiptuses käidud korra järel.Jaz Mirabel Beach Resort (Egiptus, Sharm el Sheikh, Nabq Bay).

Kas tegelikult keegi kontrollib ka seda nn. individuaalsust? Aga igal juhul tänud info eest.

Mina soovitan Masgat ning omalkäel kohaliku mäetipu võtmist. Eriti reisi alguses, kui ajavahe tõttu ärkate hommikul vara. Üksinda hommikul päikesetõusu vaadata on väga meeliülendav tunne. Kindlasti on see kõigile jõukohane. Ise kõndisin Los Cristianose lõunapoolse mäe ots ja sealt edas järgmistele. pärast päikesetõusu hakkasid juba sportlased vastu tulema, kuid sinnani olin täiesti üksi. Kindlasti soovitan võtta Kompassi saaretuur. Usu, et sa ei kahetse. Samas sai eelmine aasta lastega (8-13) Mascast mööda piraadirada ookeani äärde laskutud. Ka see oli lahe.

Tenerifel on olemas väga head võimalused saada ka eestikeelseid ekskursioone ja soovitusi. Googelda: eestlased Tenerifel ja siis saad abi kindlasti.

Suured tänud MC-le otsereportaazi eest. Oleme minemas aprillis. Kaks täiskasvanut. Ei ole veel mingit majutust. Äkki saab anda keegi mõne hea ja ära proovitud majutuse kontakti. Lähedal võiks olla ikkagi ka söömisvõimalus.

Aprillis St Luciale

Aprillis siis 2 täiskasvanut St Luciale. Kas keegi oskab soovitada, kus ööbida ja mida erakordset seal teha. Ja ka seda, millest kindlasti hoiduda. Kas inglise keelega saab hakkama? On keegi minemas 14–23 aprilli?

Käisime just perega Tenerifel ja seal on ees toredad eestlased Eike ja Olavi. Saatsime enne reisi paar e-maili ja saime super reisielamuse. Nad vastasid ka kohapeal hea meelega kõikidele, ka kõige tühisematele (odavad ja head söögikohad, kust puuvilju osta, mida tasub kaasa tuua jne.) küsimustele. Ilusat reisi ja mina soovitaksin kindlasti Mascal ära käia :)

Saime kokkuleppele Olaviga (Eike mees vist). Kuna meie endi seltskond on päris suur (12 ühikut), siis meiega koos on raske reisida. Küll aga võib mõnel õhtul kokku saada ja muljeid jagada. Ülalpool on Eike kotaktid, võta julgeti ühendust, nendega on väga lihtne kokku leppida.

Plaanis minna Tenerifele oktoobri lõpus. Sain kontakti Eesi Uuk´iga, kes kahjuks on sellel hetkel saarelt ära ja ta soovitas ühendust võtta Eikega. Probleem järgmine…pole Eike kontakti. Kas oskab keegi aidata, või soovitab kedagi teist eesti keelset saart tutvustama . Tänud juba ette

Tulin just Taist ja rändasime abikaasaga nädal aega omal käel ringi+ nädal aega Pattayal. Minule jättis kõige sügavama mulje Ko Tao saar. Sinna ei tee ükski turismifirma nn. paketireise, nii et rahvas on seal kõik väga lahe ja sõbralik. Kuna teil aega on, võiksite sinna minna buss+praam või rong+praam. Meie läksime lennuk+praam. Meie ööbisime superilusas kohas. http://www.r24.org/siameservices.com/kohtao/laemthian/details/ Öö maksiski 400 bahti, mis teeb siis 140 krooni ja seda kahele inimesele. Terve saar on üldse väga lahe ja inimesed on seal hästi eluterved ja normaalsed. (Mitte nagu Pattayal, kus 75 % tänaval viibivatest inimestest on kas vanem mees-farang(välismaalane) noore tailannaga või noore tai poisiga. Pattaya on jälle täielik meelelahutus keskus. Nii lahedaid go-go baare pole ma isegi unes näinud, nii, et käia on seal palju. Olen kuulnud ka Chiang-Mai headusest. Lugege läbi kindlasti Mai Loogi kirjutatud "Tai, naeratuste maa". Kindlasti saate ka sealt palju kasulikku.

Väga mõnus soovitus. Mis selle hotelli nimi oli, kus te olite? Endal veel hotell broneerimata. Ka speab ette bronnima või saab ka täitsa vabalt koha pealt? Kas käisite ka Ko Taol?

Hea meel on saada nii asjalikke soovitusi. Ma arvan, et sul on täiesti õigus selle riisi ja siidiussi koha pealt. Kus kohas sa käisid vaatamas kautsuki korjamist ja kalade kasvatamist. Kas ananassi kasvatamine oli kaugel Bankokist? Ja millega sa läksid Pattayast Sametile? Kuidas emotsioonid olid selle reisi kestvuse kohta?

Kõigepealt tänan teid vastamise eest. Reisisihist siis nii palju: Tahaks sellel reisil hoiduda Bankokist lõuna poole (Põhja läheks teine kord, muidu läheb liiga rapsimiseks). Oleme 33 aastane paar, kes on käinud väga ekstreemsetel matkadel ja otsustasime minna nüüd ühele rahulikule puhkusele. Tahaks näha siidiusse, kasvavat riisi, ananassi põlde, kohalikke elu. Ma ei tea kuidas see teostatav oleks. Samuile mineku soov tuli lihtsalt kergema tee valimisel. Eelpool kirjutatu põhjal tundub Ko Tao olevat suhteliselt mõistlik valik puhkamiseks ja siis sealt Ko Phanganile ja Ko Samuile ja... (1 nädal koos ekskursioonidega nende saarte ümber)Kui keegi oskaks öelda paar asja, mida kindlasti peaks nägema ja tegema, siis oleksin väga tänulik.(Nimelt jääb veel üks nädal, mille käigus võiks mandril ringi seigelda) Ärge palun mulle templeid soovitage.