trip-krainetrip-ukraine-dark

p4

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

keda huvitab! Kes tahtis, sai aru mida maa ööelda tahtsin!

jaa jaapanlasega ,pingevaba sõit on kah hea, eriti kui istud vene rattapealt lääneka peale ja sõidad sõidad ei mingit remonti. Poleks meil izzid niipalju lagunenud oleksime võtnud juleglt 3-4 pääeva või isegi nädala, vaba aega võitnud ja näiteks kuskel rannas lebotamiseks! Irw jaa nüüd alles hakkab kohale jõudma 2 aastat hiljem kui seff reis see ikka oli, ei mingeid argimuresid elad üks pääev korraga ja Itaalias ja Prantsusmaal olid ikka väga külalis lahked inimesed! Tevitan Lasset ja Kristjanit kes reisil osalesid ja vaatamata vipperustele oli väga lahe reisi seltskond ja see paemine pikka reisi juures! Jaa tegelt võibolla jaapanlasega kardan isegi rohkem matkata ,kuna kui midagi juhtub siis lihtsalt niisma rattast maha ei jätta mis izzide puhul oli lihtsam isegi varguse puhul ei oleks olnud kahju nii suur! Ja tuttavatel Amsterdamis 2008 aastal läks üks rattas jalutama kurb kui selliseid asju juhtub! . . . Trip.ee tegi postituses keelelisi parandusi!

ja kui sealt edasi grimmi minna siis kambapeale oles mõttekas korter üürida!

Plaanis minna juulis Jaltasse ja minek on 4 mootorrattaga. Kuna läti/leedu/poola eriti ei huvita oleks lahe minna rongiga? kas keski osakab täpsemat infi siia kirja panna?

hõmm mis rattastega plaanis minna võibolla ühineks seltskonnaga,ajaliselt kalppiks

ja sesamune saksas tasub pollaritega,mitte kokku puutuda,suht agarad iga asjapärast trahfi tegema ja naad on väga ranged ei mingit halastust!

Amstertaamis soovitan olla ettevaatlik,väga levind on seal mottikate varastamine ,kui vähegi korralik rattas siis soovitan väga ette vaatlik olla tuttAVAD alles käisid ja üks rattas varastati ära ,isegi lukk ei aidanud,leedukatel läks koguni 5 rattast jalutama,iagaljuhul kas keegi vallvese või siis korralikult postikülge aheldada.aetakse lihtsalt kaubik kohale ja 4 vennaga tõstetakse rattas kaubikuse!