pihlakas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud! Üritasin sinna Alka hotelli jõevaatega tuba broneerida, vähemaasti ei ole nad veel siiani öelnud, et on täis (kuigi pole broneeringut ka kinnitanud.

Ei täpsustanud, jah, mida täpselt otsin, aga tegelikkuses otsin midagi keskmist, st valmis maksma heas asukahas ja hea vaatega toa eest nt 20-30 euri või veidi enamgi.

Need teie poolt soovitatud Varanasi hotellid on sel aastal detsembri lõpus juba kõik täis. Kas kellelgi on veel olnud häid kogemusi öömajapakkujatega Varanasis?

Kahjuks ei oska aidata, ise olen tervisekindlustuse sõlminud max 3 kuuks lihtsalt pöördudes selle sooviga esimesse ettejuhtuvasse kindlustusfirmasse.

Küll aga kasutaks võimalust ja uuriks, kuidas leidsid võimaluse Guatemalasse vabatahtlikuks minna ja milline töö seal es ootab. Olen ka ise mõlgutamas sarnaseid mõtteid...

Aitäh hea info eest! Kuna lähen Pattayalt, siis ilmselt, jah, Poipeti kaudu. Kui sealt saab viisa ka tagasisõiduks, on üks suur probleem lahendatud. Igaks juhuks küsin, et ega seal ei ole mingit tingimust, et samast piiripunktist tuleb ka tagasi minna?

Kuna oled ise käinud, siis uurin ka Kambodža viisa kohta. Kas selle saab piirilt (Poipetist siis näiteks) ilma probleemideta? Kas tasub jääda lootma piirilt viisa tegemise peale või on mõistlikum kasutada e- viisa teenust, http://evisa.mfaic.gov.kh/?

Tegin novembri lõpus Helsingi saatkonnas viisa, Taisse minek on jaanuari lõpus. Uurisin spetsiaalselt, et kui soovin vahepeal käia Kambodžas, kas siis oleks mõistlik võtta mitmekordse sisenemise võimalusega viisa. Öeldi, et ei ole vaja, võtku ühekordne viisa ja Kambodžast tagasi tulles saan uue Tai viisa osta piirilt. Nüüd täiesti juhuslikult sain teada, et piirilt viisat siiski ei saa, saab vaid lennujaamast juhul, kui lahkun lennukiga (see küll plaanis ei olnud). Helistasin siis uuesti Tai Helsingi saatkonda ja kurtsin oma muret. Esmalt paluti tunni aja pärast tagasi helistada ja siis öeldi, et eestlane maismaapiirilt tõepoolest viisat ei saa, korraldagu ma oma plaanid kuidagi ümber.

Kogu pika jutu mõte on hoiatada teisi Helsingi saatkonnatöötajate juttu puhta kullana võtmast. Hea veel, et asi enne piirile kohale jõudmist välja tuli. :)

Tartu Ülikooli raamatupoes peaks veel olema, ise ka hiljaaegu ostsin sealt, vt http://www.ut.ee/Raamatupood/search.php Kahjuks ei saa siit aru, mitu eksemplari neil alles on. Võib-olla jätkub vaid kiiremale jooksjale. :)