trip-krainetrip-ukraine-dark

tuisuplika

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

No eelarve võiks jääda kõik lennukid ja majutus kokku (seda viiele inimesele) umbes 5000 EUR-i raamesse. Alati toredam, kui vähemaga hakkama saaks- samas lastega on meile oluline, et oleks turvaline ja mugav.

Suurepärane vastukaja, Mia, tänud Sulle! :)

Hetk tagasi tekkis mõte, et võib-olla kaaluks reisisihtkohana hoopsitükkis Norrat Taani asemel. Seega kui leidub inimesi, kel Norrast teada nii mõndagi vahvat lastele, siis oleksime väga tänulikud.

Tänud vastuste eest! Pariisi TOP 10 täitsa olemas ja plaanis kinldasti kaasa võtta... ;)

Kuna Pariis on aga niiiii suur ja lai oma võimaluste poolest, siis ootasingi siitkaudu just teadjamatelt selliseid vihjekesi, mida ehk teatmikust ei leia ja alati leidub ju kohti, mida top 10 ei kajasta. :)

Tänud asjatundlike küsimuste eest! Reisi planeerime kuni 10 päevaseks ja otsest eelarve piirangut pole.

Küsimusele miks Kanaarid ja Egiptus ei sobi, on vastata kaunis naljakas- tõesti ise me kumbki abikaasaga seal käinud pole, kuid abikaasa ei eelista Kanaari saari, kuna hetkel seal kõik käivad ning Egiptusega tal oma seosed. Tean, et need pole vast väga tõsiselt võetavad argumendid, kuid inimesed on erinevad ja mis teha, kui mõni meist eelistab selliseid nö turistidest veel mitte sel moel üleküllastunud paiku.

Eelarvele me hetkel piire pole seadnud- oleme valmis ka hea sihtkoha pärast tegema ringiistumisi jmt. Tahaks sekka soojale ka elamust ja ehk ka tükike puutumata loodust:) On seda palju palutud??? Aga unistada ju võib ;)