katriki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui vaja, ma annan ühe meie sealse uue väga hea tuttava nr. (kes ka tegeleb nende samade villadega), ta otsib majutuse kindlalt välja kui need kohad kinni on!

Algul tahtsin majutust sellesse villasse : http://www.villalacolombe.com/ (selles oli hind 50 EUR öö),kuid kuna see oli kõik täis, pakkusid nad ise kohe teise villa La Passerelle, mis oli umbes 300 m mereni. Asusime Mon Choisy ja Trou aux Biches`i piiril. Meie appertemendis oli lisaks elutoale ja köögile kas magamistuba (konditsioneeridega). Kirjuta sellele meiliaadressile, mis seal on, nad vastavad hästi kiiresti, väga abivalmid inimesed on, lennujaama tulevad ka vastu ja pärast viivad lennukile.

Meie elamine oli lõunamaa mõistes 3* (oleme varem ööbinud 2*- 5*, siis hindan selle umbes nii)

Võtsime lennupiletid Reisieksperdi kaudu, läbi Helsingi ja Düsseldorfi Mauritiusele LTU-ga, väga ok lennuk, teenindus ja toidud olid. Piletid läksid 17000, majutuse otsisin ise 35 EUR-i öö ja täitsa ok oli. Hinnad restoranides ja poes umbes samad kui Eestis, hästi palju on restoranides just mereande. Mõned toidud poes olid küll üsna kallid, näit Prantsuse päritolu toidukraam, ja päikesekreemid on mõistlik kindlasti siit varuga kaasa osta, sest näit Nivea päikesekreem oli 250 eek. Hästi palju müüakse kohalikke ananasse ja mangosid, väga maitsvad ja hästi odavad :P

See palju kohapeal kulub, oleneb kus näit söömas käia ja mida süüa jne.

Enamasti Prantsuse ja Kreooli köök, igalpool enamus merennid, väga head! Lobsterid, hiidkrevetid jne. :P