Limonaad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eesti firmadest korraldab reise Tuneesiasse Germalo ja ka mitmed teised,näiteks Fantaasia reisid.

ratapignatale vastaks selle peale,et vahed polnud paarisaja meetri ulatuses,vaid ikka kilomeetrites saab seda lugeda.Treppi viimist pole siin keegi lootnudki ning kuidas peaks esimest korda seal olev turist teadma liftidest ja ma ei tea millest veel? Ei tasu olla nii enesekeskne,kuid hea,et kasulikku infi jagasite.

Ühes teises Nizza teemas siin foorumis,kuid ju oli see vananenud või vale info.

Nizzasse minejatele uut informatsiooni: Tõsi,lennujaamast läheb buss nr.98 otse kesklinna ning peatub promenaadi ääres peatustes,kuid väljumiseks tuleb ise märku anda.Sõit Monacosse rongiga on mugav,kuid rongijaam iseenesest asub nii Printsi paleest kui ka Monte Carlost piisavalt pika jalutuskäigu kaugusel,seetõttu oleks soovitatav rongijaamast edasi liikuda bussiga.Cannes´i sõit Nizzast bussiga osutus oodatust pikemaks,kestis lausa üle 2h(ilma ummikuteta).Samuti on osades bussides probleeme soojal ajal konditsioneeridega,mis oli suureks miinuseks.Bussisõit Cannes´i on kindlasti parem kui rongiga,sest buss peatub otse Festivali palee kõrval.Eelnevates postitustes oli mainitud,et Roschildi aiad on ilma sissepääsutasuta.Väide ei osutunud kahjuks tõeks,sest välja tuleb nii villa kui ka aedade eest käia 12 eurot.

Tundub teostatav, kuid kas Nizza lennujaamast väljuval bussil, mis sõidab mööda promenaadi, on ka erinevad peatused, kui tahetakse väljuda just promenaadil?

Aitäh :) Koguaeg tuleb uusi küsimusi juurde,kas Monte Carlosse minek Nizzast on keerukas?

Küsin veel,kas keegi oskab St.Tropezi küsimuse kohta infot jagada?

Soovitan OÜ Kõlleste Kommimeistrite valmistatud Küüslaugušokolaadi,mis on väga omapärane Eesti toode,samuti on nende sortimendis küüslaugukommid.

Seal taolistele küsimustele vastuseid ei leidu,kahjuks

Aitäh,sain hea ülevaate!Siiski oleks veel paar punkti,millele sooviksin vastuseid saada.Esiteks,kui minna Cannes´i rongiga või bussiga,kas peatused asuvad kesklinnas? Kas kellegil on informatsiooni,kuidas St.Tropezi võimalik Nizzast sõita on?

Šveitsi minnes soovitaksin kindlasti käia ühes ilusamas sealses linnas, Genfis,kuid märkimisväärselt huvitavad kohad on ka Montreux oma kauni loodusega ning Lausanne oma kultuurivõimalustelt.

Kas keegi teab üldiselt hotellide kohta Tuneesias,mida võib endast kujutada 3* hotell?