karujomps

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ilma autota sa seal hakkama ei saa, veel vähem läbida selliseid absurdseid vahemaid.

Durbani jätaks kohe vahele, mis teid seal muidu huvitaks? Mõtetu linn.

Samal trajektooril tõeliselt ilusad sihtkohad sul samas mainimata...

Kui teil juhilube pole kummalgi, on ainuke variant võtta auto koos juhiga. Sellist teenust pakuvad seal paljud firmad ja on väga elegantne, aga siis peab sul raha ikkagi vabalt tarbida olema. Korralik VIP klassi auto ja turvaline firma, arvan hinnaklassiks 14 päeva eest ca 4000-5000 eurot. Siis muidugi ka giid kaasas ja kuulete reaalselt huvitavat infot. Inglise keelt peate muidugi oskama.

Pikemad otsad kata lennukitega. Lähed sa kuude pikkusele reisile, et arvad end autoga lõunarannikult Botswanasse ja Johannesburgist Cape Towni sõitvat? See on ebareaalne ja ka täiesti kasutu plaan.

Kokkuvõtteks, plaan on teil vaja uuesti läbi mõelda ja endale teadvustada, et sellisel kujul on see absurdne.

LAV piirid välisturismile ka kinni ja enne 2021 avada ei kavatseta.

Lugupidamisega

eestlasest kohalik.

Tänan vastajaid. Meil lend homme ja septembrini oleks pidanud seal olema, tühistasin.

Meid vaatamisväärsused ja rannad ei huvitakski, aga poeg seal treenimas ja kuna väljakud kinni, siis pole mingit mõtet sõita.

Vabandust eksliku kõnepruugi eest, aga jalgpallimaailmas tähendab Barca kindlasti Barcelona linna. Seepärast nii kasutasin.

Kui sa arvad, et shopping ja restoranid pole LAV-is teema, siis sa ei tea kahjuks sellest riigist midagi. Palju maailma tipprestorane asub just selles riigis ja igas väikeses kohalikus restoski on nii hõrk toit, et Eesti restoranid ei saa lähedalegi. 

Mereannid, kala, super hästi grillitakse ja küpsetatakse erinevaid lihasid, sealne väikese kaneeliga marinaad viib keele alla. Jaanalinnuliha igas versioonis jne. Biltong jne.

Johannesburg lastega yksi? Ei tea, ysna kivilinn ikka ja downtown tegelt ka ohtlik. Ma alustaks Pretoriast ja peatuks pikemalt Cape Townis. Cape Town lähedal ka super rannad. 

Usu ma tean, mis räägin. Ise elan siin.

Eeldan, et võtad autojuhiga auto oma käsutusse reisi ajaks?