trip-krainetrip-ukraine-dark

johannamer

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Väga hea! Mina käisin veebruari keskel Jaz Mirabel Beach hotellis, ja mul pole ühtegi halba sõna selle kohta öelda. See on tõesti väga sobilik pere hotell, kuna seal on väike veepark umbes 4 toruga, rannas on piisavalt madal vesi (kõige sügavam koht u. rinnani). Hotell ise on väga luksuslik ning toad samuti. Hotelli territooriumil on palju soojendusega ning soojenduseta basseine ning erinevaid ranna- ja basseinibaare. Mina läheksin sinna hotelli kindalsti tagasi.

Ise pole ala spetsialist, kuid olen kuulnud, et ikka eestimaalt ostetud snorgeldamisvarustus peaks kvaliteetsem olema. Hinnavahet ei oska öelda.

Tead, ma ise pole päris kindel. Muidugi on ka minuunistuste reis Jamaicale. Kui soovid Jamaicale ainult lennupiletit siis võid kindlasti uurida Reisieksperdist, KalevaTravel, ning veel , Argo Tours, mis teeb reise pakettidena. Kui soovid äkki minna koos reisipaketiga ( hind sisaldab lendu sinna ja tagasi, hotell ja transfeer hotellist lennjaama) siis soovitan soojalt valida selleks ikkagi Reisieksperdi.