trip-krainetrip-ukraine-dark

karlis10

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
59 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

1.Sinna hinnale lisandub kaardimaksetasu ja vajadusel ka lisapagasitasu. Kui hind on 'No Taxes' või 'Regular fare', siis sellel pole vahet- need hinnad sisaldavad samu asju, lihtsalt 'No Taxes' hinnad on odavamad. 2.Seda ei pea kuskil ära märkima. 3.Lennupiletid saad välja trükkida peale seda kui oled teinud online check-ini (15päeva kuni 4tundi enne lendu saab seda teha) 4.Ei, maksta saab ainult krediitkaardiga (või nn prepaid kaardiga) 5.Check in selle hinna sees, mis sa oled maksnud ning teha tuleb online check in. Juhul kui seda ei tee, tuleb lennujaamas maksta £€40 ühe pardakaardi eest.

Sellepärast üritangi maksta Prepaid kaardiga, et ei tuleks juurde seda kaardimaksetasu. Muidu on lasnud ilusti UK- väliste lendude puhul maksta selle kaardiga. Loodetavasti on see mööduv nähtus ning mingi hetk laseb ikkagi tehingut teha.

Kas keegi oskab aidata? Soovin osta piletit Ryanairi lehelt, kõik andmed on sisestatud õigesti ning kaardil on ka raha peal (soovin maksta Prepaid kaardiga). Kui aga panen lõpus CONFIRM, et lõplikult ostu kinnitada, siis viskab ette sellise teate:

Payment Error

Your card payment could not be processed due to one of the below reasons. Please review the below issues and go back to the previous (Payment) page and resubmit:

1.You have mistyped the card number or some of the digits are missing go to the previous (Payment) page and resubmit. 2.The card type selected (e.g. Mastercard, Visa, Visa Electron) is invalid for the card number provided go to the previous (Payment) page and reselect. 3.You have incorrectly entered the card number into the cardholder name box or vice versa go to the previous (Payment) page and re-enter. 4.The billing address is incorrect- go to the previous (Payment) page and re-enter, ensuring the billing address matches the address on your card statement.

Pole varem olnud sellist olukorda, alati on lasnud ilusti ära osta. Olen mitu korda kaardiandmeid uuesti sisestanud ning üle kontrollinud, et kõik on õige!

Tõesti väärt kaart, sest niipalju kui ma katsetanud olen, siis kaardimaksetasu lisandub AINULT lendudele algusega Suurbritanniast. Kas keegi väidab teistmoodi (on lisandunud kaardimaksetasu ka muudel marsruutidel)?

Mis lennufirmaga minek on? (Siis tean, mis mõõtmetega peaks kohver olema)

Nii, minul nüüd siis ostetud lennupiletid Ryanairiga ning tasutud piletite eest Prepaid Mastercardiga. Ei pidanud maksma teenustasusid ning broneeringunumber käes ning raha kontolt maha läinud. Ei tea kas lihtsalt vedas või siiski saab jätkuvalt tasuda ka Prepaid kaardiga? Mina olen praegu vähemasti õnnelik :)

Ja nüüd broneerides viimast lendu- Stanstedist Skavstasse- lõi ette, et tuleb maksta ka kaardimaksetasud. Huvitav, kas küsivad lisatasu siis ainult UK-st väljuvatele lendudele??

Huvitav, praegu kui valida mingi lend ning maksma hakata ja valida sealt ''MasterCard Prepaid'', siis hinnaks ikkagi lennu algne hind, ilma kaardimaksetasuta..

Kas saan õigesti aru, et 1. novembrist peab ikkagi maksma kaarditasu isegi prepaid kaardiga? Või kuidas?

Milline peaks olema see arve, kus on peal kontaktaadress? Lisasin, arve, mis oli mulle esitatud, kuid neile see ei sobinud.. Millise arve olete Teie esitanud, et seda kaarti saada?

Kas keegi oskab kommenteerida Primark'i tootevalikut Bremenis? On mõtet sinna shoppama minna? Vaatasin nende kodukalt, et Bremenis ka pood. Gran Canarial juhtusime juhuslikult Primarki ning väljusime sealt suurte kottidega- nii soodsad hinnad, et ei raatsinud ostmata jätta :)

Kõige soodam, mis mina suudsin leida, oleks Riia- Delhi 30. augustil Aerosvitiga. Hind oleks 4500 krooni.

Siis sa peaksid saatma neile meili, mille leiad nende kodukalt ja seal meilis pärima, et kas sinu soovitud päevadeks on selle hinnaga lende pakkuda ja kunas väluvad lennud jne. Reisiekspert on usaldusväärne firma, endal head kogemused :)

Goadvenutrega ise mitu korda reisinud, nemad on alati kõige soodsama hinna teinud ja reis on alati kujenenud probleemideta :) Aga mis oleks su jaoks soodne hind kogu pere kohta? Ja mis hotelli sooviksid/mis söökidega?

www.estour.ee, www.teztour.ee, goadventure jne..

Minul on kogemusi sellest ajast, kui tegu oli LatCharter Airlinesiga.. ledasin Riiast Sharmi. Lennuk oli siis igatahes vägakorralik, nahkistmed, jalgadel piisavalt ruumi.. ja tekid-padjad olid olemas küll, kuid kas just kõigile reisjatele, kahtlen..

Rand, minu mäletamist mööda, asus hotellist üsna kaugel, umbes 10 minutit hotelli bussiga. Rand oli rahulik ja rahvarohke, tegu polnud hotelli erarannaga, vaid ühisrannaga. Snorkeldada seal ei saanud, sest oli liivapõhi ja kauakaua pidi kõndima, kui sügavaks läks. Teiste hotellidega võrreldes on Uni Sharm tavaline Egiptuse 3* hotell, ei oskaks midagi kurta, toad olid puhtad, teenindus viisakas, söögid söödavad,... Ümbrus ei olnud kärarikas, kohe kõrval asub 1001 ööd teemapark (Alf Leila Wa Leila). Ma usun, et Sharm on isegi parem kui Hurghada ning Estour ei ole teid paigutanud kõigehullemasse hotelli, on Sharmis sellest hotellist veel palju halvema tasemega majutusasutusi..

121212: Esimest korda Egiptusesse reisides peatusime Uni Sharmis. Kas on konkreetseid küsimusi selle hotelli kohta? :)

to russ: Me käisime Sun Rise hotellis 3 aastat tagasi, Top Toursi loteriiga. Hotell oli tavaline 2* Egiptuse hotell- söök oli söödav, nii hommikul kui õhtul, meelelahutus oli natuke vajaka, toad olid korralikud, kannatas magada ning Naama Baysse sõitsime taksoga, ei olnud pikk maa. Veel oli seal lähedal 1001 ööd teemapark. Hotellist viis tasuta buss randa.

to Nile Delta: Hmmm.. mina käisin Kiroseizis 2 aastat tagasi ning ainult head kogemused! Hotellil oli 2 randa, said ise valida, kumba tahad minna, Naamasse oli lühike maa, taksoga isegi oli väga huvitav, söök oli väga hea, iga õhtu toimus seal midagi (keegi laulis, esines jne), siis päevane meelelahtutus oli super! Palju basseine(soojendusega,soojenduseta).. Me jäime selle hotelliga igati rahule. Eelmisel aastal käisime Regency Plazas ning selega võrreldes oli Kiroseix ikka tunduvalt parem! Aga oleneb inimesest, mõnele vb tõesti see hotell ei meeldi: maitsed on erinevad!;)

Selliste tingimustega oskan ainult soovitada Egiptust. Sharm el Sheikh peaks vastama kindlalt Sinu esitatud tingimustele: on soe, all inclusive hotellid, lühike lennusõit. 5* hotelli all inclusive võib saada väga habalt 5000-6000 krooniga. Lihtsalt puhkuseks on see ideaalne variant :)

Virgin Atlantic peaks ka lendama ja vb Delta Airlines ja American Airlines kah? Neil peaks olema küll soodukaid, vaata kodulehelt ;)

Kas Horizon Travel ei tee enam reise Gran Canariale? Eelmisel hooajal küll tegi.. ja Novatours kah.

Kas broneerisid kõik piletid eraldi lennufirmade kodulehelt või mõne broneerimissüsteemi kaudu? See hind tundub päris hea olevat..

Käisin selle aasta aprillis Regencys Estouriga. Olime nädal aega. Olles varem Sharmis mitu korda käinud ning seekord soovisime lihtsalt puhata, mitte käia ekskursioonidel jms. Seda reisi ostes olime üpris veendunud et päris 5* see ikka pole, sest pildid ja tripadvisor.com kommentaarid olid pigem negatiivsed kui positiivsed. Kuna hind oli soodne, ostsime reisi siiski ärs. Kohale jõudsime varahommikul, mingi 5 paiku hotelli. Esmamulje oli üsna hirmutav: ehitus oli pooleli ja mõlemal pool teed olid nagu varemed. Aga tuba oli korralik ja terrass oli ka suur ning vaade oli merele. Toaga meil vedas. Söök oli üsna nigel, olid hommikul, lõunal ja õhtul alati palju rahvast, lauda oli raske saada. Teenindajad on nii ära harjunud, kui jotsi annad, ei liiguta end üldse kiiremini, kaovad hoopis ära. Rand oli viletsam kui lootsime, meres pidi väga kaua kõndima kuni sügavaks läks ja põhjas oli ka palju vetikaid. AGa nagu Nabqi piirkonnas tavaline, oli ka meie hotelli piirkonnas tuuline. Asukoht oli hea, sest linna said siis kui tahtsid ja odavalt, marsadega. Läheduses oli ka erinevaid supermarketeid, nn. firmapoode, Mc Donalds jpm. Hotellile annaks 4*. Aga vähemalt on hinna-kvaliteedi suhe paigas.

Riga, Latvia to Ercan, Cyprus: 1596 miles 7 hrs 5 min

Turkish Airlines Flight TK1758 on a Boeing 737 (jet) in coach class (meal)
Departs Riga, Latvia (RIX) Wed, Aug 12 4:30p 2 hrs 55 min Arrives Istanbul, Turkey (IST) 7:25p
Layover in Istanbul 2 hrs 35 min Turkish Airlines Flight TK1264 on an Airbus A320 (jet) in coach class (meal)
Departs Istanbul, Turkey (IST) Wed, Aug 12 10:00p 1 hr 35 min Arrives Ercan, Cyprus (ECN) 11:35p

Ercan, Cyprus to Riga, Latvia: 1596 miles 10 hrs 30 min

Turkish Airlines Flight TK1265 on an Airbus A320 (jet) in coach class (meal)
Departs Ercan, Cyprus (ECN) Sun, Aug 23 5:00a 1 hr 35 min Arrives Istanbul, Turkey (IST) 6:35a
Layover in Istanbul 5 hrs 55 min Turkish Airlines Flight TK1757 on a Boeing 737 (jet) in coach class (meal)
Departs Istanbul, Turkey (IST) Sun, Aug 23 12:30p 3 hrs 0 min Arrives Riga, Latvia (RIX) 3:30p
Note: The flight from Ercan (ECN) to Istanbul (IST) leaves early in the morning.

$400.40 in US Dollars 1 adult @ $400.40