Heleeen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan kõiki aitajaid. Meil plaani järgi loodame sellle nädala-2 korteris elada:) See tõttu otsime võimalikult odavat lendu:)

Tänan kõiki, kes on nüüd julgustanud korteriüürimist.

Nüüd küsimus, et hetkel veebruar ja meie reis toimub aprillis, kui palju enne reisi tuleks asjaga peale hakata? Praegu tundub asi veel mägede taga olevat.

Ise mõtlesime, et üürime ka selle www.lodgis.com kaudu (tundub kõige usalduväärsem).

Esitan veel paar lolli küsimust, et kuidas see välja näeb:

  1. Leian sobiva korteri
  2. Kontakteerun agentuuriga, täpsustame need ajad. Kui sobib siis hakkame paberimajandusega peale... Nüüd küsimus, mida see paberimajandus endast kujutab ning kuidas need rahad kantakse ja mis on garantiiks, et mind see korter ikka ootab kui kohale jõuan jne? Kuidas me korterivõtmed kätte saame (lepime saabumispäeval siis mingi kokkusaamise või kuidas?)

Paranoia ikka.

Ma sobran nüüd korterites veidi.

Võiks öelda, et päris soodsalt said, olen ise ka viimased päevad neil kinnisvara lehekülgedel sobranud ning üht-teist on silma jäänud. See www.homelidays.com tundub väga asjalik olema, kuigi see otsimine väsitab ikka kohutavalt. N üüd küsimus, et kuidas see protsess siis välja näeks: 1) Leiame sobiliku korteri 2) Võtan ühendust 3) Siis see bronnimine ja maksmine...kuidas see välja näeb. Meil väike (loe väga suur hirm) et pärast saame nii öelda vastu pükse ja elame nädal aega tänaval....

Ilusat reisi teilegi!