trip-krainetrip-ukraine-dark

mad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
10 postitust
27 kommentaari
Viimased kommentaarid

Yks teine soovitatud variant on Tivoli. Kas Tivolis oleks midagi teha ca 5 päeva v6i on see t6esti päevase tripi sihtkoht?

Aitäh Terjekas, Napoli on yks l6pp-punktidest kuhu v6iks välja j6uda kyll. Olen seda isegi kaalunud! Praegu ongi vist p6hikysimus, kas v6tta suund allapoole kuni Napolini vs ylespoole Toskaanani (punane vein mulle meeldib :) ) Otsus tuleb t6enäoliselt just huvitavate kohtade/vahepealse looduse p6hjal. Mul endal on tunne, et ylevalpool on justkui rohelisem ja mägisem ja Roomast allpool pigem k6rbenud - aga mul v6ib ka täiesti vale ettekujutus olla.

Aitäh jmets. Siiamaani oleme autorendiga suhteliselt edukalt hakkama saanud isegi Itaalias. Ja meie kulud pole kunagi (peaaegu ehk) suuremad olnud kui algul broneeritud, kuidas Sul see on 6nnestunud?! :O Lido di Ostia on kohe väga lähedal ja selle v6ib järgi vaadata kyll. Kuigi eelistaks isiklikult isegi rohkem loodust, kui lihtsalt rand. Ma tegelikult polegi kindel et Lazios on sellist hingematvat loodust nagu P6hja-Itaalias vs Sardiinias. Samas, midagi peab seal ju olema :)

rong www.sj.se või bussi variant www.gobybus.se www.bus4you.se

äkki leiad miskit:)

See bussi variant tundub tõesti päris talutav. Eks see saab vist nyyd olenema sellest, mis kuupäeva peale minek täpselt kukub, ja kas siis minna lennuga otse Torinosse vs ikka Milano kaudu.

Kas ma saan siis õigestio aru, et Naabrimees soovitab hoopis bussitransporti kasutada... Iseenesest tundub tore, kui tõesti lennujaamast nii lihtsalt saab. Hindade kohta ma kyll mingit infi kahjuks leida ei suutnud!? Aga veel oskab ehk keegi soovitada, kuidas oleks mugavam, kas Riia-rooma-torino lend või siis tartu-riia-milano. Hind tuleb enamvähem sama, aga et kas yhes või teises kohas võib tulla mingeid ettearvamatuid tõkkeid...

Igasugune nõu ja abi on teretulnud:)

..on jah vaja vanemate teksti ja allkirjaga paberit, mis on siis notari juures kinnitatud. Või oli siis sedasi, et sai lausa blanketi, mis oli vaja siis täita ja kinnitada. Damn, nüüd ei olegi endas nagu kindel...eks see oli paljupalju aastaid tagasi, kui seda vajasin:) Võib-olla on yldse ajad muutunud.

Ja mina mõtlesin, et olen blondiin, aga tundub, et on veel hullemaid:D

Okei, sain ettekujutuse:) Aitäh!

No mulle meeldis kõige rohkem see lugu, kuidas üks neiu kirjutas siin, et käis Hispaanias. Kogu reis kestis kokku mingi 3 nädalat vist ja kulutas 5 eurot:D Selline reis sobiks mulle endalegi:d Aga kui nüüd vähe tõsisemalt, siis mingi raha võiks ikka olla. Kuigi mõtlen, et see võiks olla pigem siis hädajuhtudeks. Kunagi ei tea ju mis ettearvamatuid kulutusi võib tulla. Niisama pigem üritaks mitte kulutada. Kaasas võikski olla telk ja magamiskott, et Lõunas on ju suht savi millise palmi alla end kerra tõmbad. Samas jah, kui tuleb ikka isu voodi ja puhaste linade järgi, siis tahaks olla võimeline ka seda maksma. Kusjuures http://www.hostelworld.com/ selle lehe pealt on tõesti võimalik imehindadega öömaja leida. ...mulle meeldis sõna "taotlustepuudumine"..umbes nii praegu ongi:)

Btw, neile kes arvavad, et seisev naisterahvas teeserval jätab teatud mulje...Siis, selleks ongi kõrval suuuur matkakott ja silt sihtkohaga. Ei kujuta ette, et mõni läheb oma igapäevaleiba 20 kg koti ja sildiga tegema;)

Kui Sa seal pargis magamiskotis olid, kas Sul oli kaasas ka mingi putukavõrk kuhu alla ronisid või polnud ses mõttes hullu? Ja et kui sügavat und magasid, kas Sa oma asjade pärast ei kartnud, et keegi pätsab ära või midagi? Ja veel, et kas a´la sellisesse parki kannataks ka näit telgi püstitada?

Mul ei ole samuti midagi veel fikseeritud, ei kohta ei aega... Aga. Tegelikult pakub terve Euroopa huvi, lõppkokkuvõttes on suurest maailmast väga vähe nähtud. Üks mõte oli Hispaania- Portugal. Millegipärast mind see Portugal tõmbab väga. Aga on käinud ka Saksamaa Baieris matkamine peast läbi. Saksamaa kõrgeim tipp jne. Siis on isu veel Horvaatia ja sinnakanti minna. Tundub väga ahvatlev maastik. Kõik on huvitav, seepärast pole ka kindlat plaani suutnud välja mõelda. Horvaatia, Kreeka ja seal pool pole tegelikult nagu üldse käinud. Ühesõnaga loen siin, püüan targemaks saada ja ka ideid koguda. Olen igasugu pakkumistele ja ideedele avatud. Ja isegi seda ei tea veel, kas lennuk või pöidlaküüt. Eks see oleneb ilmselt ka sellest, kas üksi või mitmekesi minek. . . . Trip.ee palub vähendada punktiirjoonte kogust tekstis! Aitähh!

Nii palju kui mina olen lugenud, ei ole asi üldse nii hull, kui inimesed siin hirmutavad. On sõidetud igale poole mööda Euroopat, k. a. Itaalias, ei ole küll kuulnud, et keegi oleks trahvi saanud. Küll olen aga kuulnud, et kui hääletaja on olnud kohas, kus ei peaks, näit kiirtee ääres, siis on politsei edasi viinud, näit siis parema koha peale:) Ohtlikusest nii palju, et ... Eestis võib samuti keegi noa selga lüüa ja samuti võib sulle kodus lagi pähe kukkuda..elu ongi ohte täis:) Loomulikult pipragaas ja autonri üleskirjutamine on vähe julgustuseks.. Aga nagu ma olen aru saanud, siis kõik käib südamehääle järgi ja kui tunned, et asi läheb kahtlaseks, ei lähe autosse või leiad mooduse, kuidas autost maha saada. Naistel peaks ju kavalust jätkuma;) Siin on varasemaid teemasid ja muljeid, mida lugeda...kuigi jah, kõik suht mitme aasta tagused. Nii et kui keegi nüüd häälega kusagil reisinud, siis loeks isegi hea meelega. Endal oleks ka plaan suvel minna, kuhu ja kauaks ja kellega, on kõik selgitamisel.Aga kohti kuhu tahaks minna on palju. Tahakski seiklust ja veidi planeerimatust. Kui keegi muljetada viitsib, siis mis linn või koht Euroopas teile sügavama mulje on jätnud ja kuhu kindlasti tagasi tahaks minna vms.?? Minul on selleks linnaks näit Lyon...sai aastaid tagasi käidud, aga linnaga läbi ja lõhki tuttavaks ei saanud ja siiani mõtlen, et tahaks kord tagasi..Kevadine aeg oli seal super..Kuidagi mõnusa ja sooja tunde jättis. Mingi sarnasus Tartuga (samuti ju ülikoolilinn), kuigi kordi suurem.

neid kogemusi ja ideid otsin siin isegi et kuidas lõunasse saada,,,kas siis häälega või... Aga küsimus hoopis kitarri kohta..et kas see Sul niisama meelelahutuseks plaanis kaasa võtta, või plaanid a´la tänavamuusikuteemat arendada? Ma olen siin otsinud lihtsalt inffi tänavamuusikute kohta,,et kuidas see Euroopas käib, aga pole väga leidnud,,sellest ka huvi:)

Kes on läbi ajanud ilma hotellide-hosteliteta ööbimised. Kuidas ja kust te olete leidnud võimaluse enda pesemiseks? Kui päevas vähemalt korra oled harjunud dušši all käima, siis paarinädalasel reisil vist nõudmisi liiga kõrgele ajada ei tohi, kuid siiski mingi hügieen võiks ju ikka säilida? :P

Kusjuures enne lõi tõesti vähe teistsuguse lehe ette, aga tänud vaeva eest:)

Ma vist olen natuke pime, aga sellelt leheküljelt öö hinda leida ei suutnud. Kohe pidi book´ima. Kas Sa mingit orienteeruvat hinda ehk oskad vähemalt öelda?

Mul tekkis mõte-küsimus...et need kes käinud lõuna pool häälega...Olen aru saanud, et tihtipeale võib telgi püstitamisega probleeme olla. Et pole kohta, kuhu telki panna või siis lihtsalt ei tohi. Niisiis osad soovitavad lihtsalt magamiskotiga. Aga kes lageda taeva all maganud, kas te olete ostnud kaasa putukavõrgu vmt, mida saab siis kusagilt puu otsast alla riputada või kuidas? või putukaid polegi nii häirivalt? Ja teine küsimus, et kui kuskil pargi pingil, rannas või kus iganes magad, kas sellist kartust pole, et keegi su asjad sinu sügava une ajal ära pätsaks? Loomulikult igasugu muid häid nõuandeid loen ka alati huviga;) Aitäh kõigile, kes viitsivad kribada:)

Super. Suur aitäh. Kas lugu jätkub ka? Lugesin kaks osa ära ja oli tõsine äratundmine, eks seepärast tuleb ilmselt see tripp ära ka teha. Samuti juuni teine pool oleks sõbrannaga plaan. . . . Trip.ee soovitab vähendada kirjavahemärkide kogust tekstis!