Ik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu käsi haarab revolvri järele siis, kui nimetatakse „mõttetuteks“ sihtkohti pelgalt selle pärast, et need on paljudele kättesaadavaks muutunud.

Hamburgeri-soovitus pole üldse paha. Minu tuttavatel oli ammu aastaid tagasi majutada 2 vahetusõpilast USA-st. Sama lugu – noored ei söönud midagi. Pereema oli paanikas, muudkui vaaritas uusi hõrgutisi, aga ei midagi. Õnneks leidsid tüdrukud vanalinnast McDonalds’i. Kuid pole halba ilma heata – pereisa oli tekkinud olukorra üle väga rõõmus.

Suur tänu hea vihje eest. Ilus pühapäevane jalutuskäik oli.

... ja mina sõidan Volgagaaa ;)

Ka mulle ei istu pikad lennureisid. Kui peab siis peab, aga puhkuse planeerin meelsasti lähematesse sihtkohtadesse, iseäranis kui aega vaid nädal. Jõulude ajal puhkasime Gran Canarial. Iga päev mõnulesime 3-4 tundi rannas. Sooja näitas termomeeter +26 kuni +27, merevesi ca +20. Viimasel päeval oli Maspalomase rannas pisut tuuline ning teadjamad soovitasid kehvema ilma korral sõita Costa Rica suunas, kus väikesed laguunid kaljude vahel on pea alati tuulevaiksed ja päikesepaistelised. Käisime ka eksukrioonil mägedesse (soovitan – väga elamusterohke). Tagasi jõudsime vahetult enne pimeduse tulekut ja ka siis oli veel piisavalt soe, et enne õhtusööki ookeanis väike suplus teha.

Ühesõnaga – jäime puhkusega väga rahule ning kuidagi ei tahaks uskuda, et märtsis seal ilma poolest kuidagi kehvem oleks.