Peeterpaul

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hotell mõjutas Teid ise broneeringut tühistama, sest ise hotell tühistada ei saanud.

Kirjadest käib läbi üks põhimõtteline viga, nimelt booking.com süsteemis hotellil ei ole õigust, ega ka nuppu ühepoolselt broneeringuid tühistada. See ei ole tehniliselt võimalik. Kui hotell tahab ise tühistada, siis ta saab teha taotluse booking.com-ile, kes võtab kliendiga ühendust ja peab saama nõusoleku kliendilt. Kui klient tahab tühistada pärast tühistamisaja möödumist, siis tuleb ühenduda booking.com-iga, kes küsib hotellilt luba. 

www.saaremaatalu.com Tel: 55947957

Selles rehetarega ja rookatustega hoonetekompleksis on võimalik võtta kaks eraldi oma dušši ja WC-ga apartmenti, kusjuures üks sisaldab puuküttega sauna, mis asuvad eraldi muust majutusest ja on koos grillimisnurgaga. Lapsele mänguväljak ka kõrval, lisaks suitsusaun ja söögivõimalused. Mahub soovitud hinnaklassi.

Sulle vanaema teadmiseks, et hotelli omanikul ei ole booking.com-is võimalik broneeringut ei muuta ega tühistada, ka kliendi palvel mitte, seda saab teha ainult klient ise. Kui klient teeb broneeringu ja ei ilmu, siis saab tagant järele paari päeva jooksul märkida" mitte ilmunud".

www.hotelscombined.com teeb teie eest ise töö ära ja selgitab, kus portaalis on odavamad hinnad ja kui soovite, siis näitab võrdlust ka.

Taotlesime ise ja 10 eur on posti teel saatmise tingimus koos tagasi saatmiseks mõeldud täidetud ümbrikuga. Viisa on tasuta, seega ainult saatmise, pilditegemise ja võibolla rahavahetamise kulud.

http://www2.thaiembassy.fi/index.php/en/visaservices/tourist-visas

Ankeet on Helsingi saatkonnas vähemate lahtritega kui Rootsis, aga mõlemad riigid kõlbavad. Kindlasti loe saatkonna kodulehel tingimused hästi hoolikalt läbi. Saime ise eile enda omad, mida läbi Helsingi taotlesime, kätte.

Minul on matkaauto ja olen fänn ning sõidan ringi ise ja laenutan välja ka. Selles äriplaanis on minu arvates mõned nõrgad kohad. 1000-2500 kr on ilmselt käibemaksuga hinnad, kas ka sinu 500 on või ei ole tähendab halvemal juhul tulude vähenemist lisaks 18 %. Kas 500 krooniga päev on võimalus ära katta juht-giidi tasu, kummide ja muu kulumaterjali kulud, gaas, jooksev hooldus, kindlustused, ülevaatus, igasuguste majaseadmete (külmik, pliit, ahjud jms) remont ja hooldus, investorite kasumiootus ja palju muud tühisena näivat kulu? Lisaks masina amortisatsioon, mis tähendab, et kui see relv on lõpuni sõidetud või läheb müüki, siis saaks vähemalt algväärse tagasi osta. Ära ka unusta, et ka korralik ja uus auto odavneb iga päevaga iseenesest sõltuvalt ostuhinnast 100-250 krooni, ehk kuus sama palju kui sinu eeldatav müügitulu. Eestis jätkub kliente 3-4 kuuks, ei rohkemaks. Ma ei tea täpselt, kuidas kohandada tahhograafi ja tööaja seadust kaasas oleva juhi korral, aga selge on see, et mehe tööaeg ei saa olla ülejõu pikk (8-10 h päevas), lisaks tuleb ka talle osta laevade ja muid pileteid. Mina isiklikult ei soovi nii väikesesse ruumi, nagu autosuvila on, nädalateks ka tasuta vöörast juht-giidi kaasa. Kus ta magab, sööb, elab, kas auto kõrval või mõtlesid, et puhkab perenaisega kabiini peal, kui isa jagab lastega narisid ja laua alust kohta. Võibolla oleks asjal jumet, kui sellist teenust pakkuda suure, veoauto või bussi baasil ehitatud luxautomajaga, mis oleks väga kallis ja eksklusiivne. Head nuputamist!

looder, huviga tahava tiada, kas käisiva zigulika türki vai Rhodasese

Olen samuti valmis võtma raha vastu, tulen ise järele, kuid raha olgu sorteeritud ja korralikes pakkides.

Reisisin selle aasta märtsis naise ja 6-aastase tütrega teekonnal Delhi, Agra, Jaipur, edasi siselennuga Goasse ja rongiga Keralasse ning siselennuga tagasi Delhisse. Meile naisega meeldis väga kogu reis, lapsele meeldis pigem Goas sulistada, kui mujal. Ühesõnaga tasub minna küll. Meie lasime juba eelnevalt Eestis olles kohalikul reisifirmal teekonna, hotellid, piletid, transpordi jms ära planeerida, mis andis lapsega reisimisele kindlustunde ja ausalt öeldes andis võimaluse tunda end väikese raha eest üli-üli hästi teenindatuna ja näha kohti, kuhu ei oskaks minna. Reisifirma omanik kutsus meid viimasel päeval enda juurde koju ja oleks ilmselt nüüd tänulik, kui ma talle veel eestlaseid suunaksin. Kui huvi, siis andke teada.

Soovitan samuti Harilaidu selle omapärase looduse ja vildaka majaka poolest. Seal on RMK telkimisplats ka olemas. Vilsandi on vapustav. Ööbida soovitaks Kihelkonnas Kihelkonna Suvekodus (www.pikse.ee/kihelkonna, privaatne ja armsa uue palksaunaga.

Lihtsast südamest soovitus, juhuks, kui ei ole veel autot valinud. Mulle tõid auto isegi koju kätte. http://www.pikse.ee/autosuvila/