trip-krainetrip-ukraine-dark

Mari-Liis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tore, et Rooma külastusega rahule jäite! Minagi olen sellesse linna juba armumas. :)

Soppingu kohta niipalju, et kesklinnast suurt ostukeskust leida ei ole võimalik- neid lihtsalt ei ole seal. Sellisel määral nagu nad Eestis eksisteerivad, võib neid heal juhul linnast väljas leida. Küll aga on lademetes väikeseid poekesi, mis tegelikult on isegi odavamad kui Eestis. Muidugi ei ole raske sattuda ka ainult kallite butiikide otsa...neid on seal ikka piisavalt!

Siiski neile, kes külastavad Roomat esimest korda ja viibivad seal vähem kui nädal, soovitan esimestel päevadel linnaga tutvumiseks (ja ka majutuse leidmiseks) kasutada kohaliku eestlase Ulve Kärpuki abi. Nii saad kõigest tervikliku pildi ja edasi võid juba omal käel seda imelist maailmalinna uurida. Vastasel juhul võib lihtsalt pool kaduma minna ja emotsioon poolikuks jääda.

Ilusat ja meeleolukat avastamist ühes maailma kõige müstilisemas linnas!

Kordan ennast, aga pane otsingusse Ulve Kärpuk- ta on eestlane, kes on juba 10 aastat Itaalias elanud ja ta üürib B/B näol väga soodsalt oma korterit (või tuba sellest) kesklinnas välja. Tal on ka oma kodulehekülg, mida ma siia ei kirjuta, kuna see oleks keelatud reklaam, aga seda ei ole google-st raske üles leida :)

Ma kinnitan sulle, et sa ei kahetse!! :)

Soovitan kaaluda ka B/B varianti. Rooma kesklinnas elab nüüd juba 10 aastat väga tore eestlane Ulve Kärpuk, kes oma korterit või tuba sellest soodsalt välja üürib. Ta ise ei peatu seal tihti, kuna teeb Eesti gruppidele üle Itaalia ekskursioone. (kui veab ja ta on Roomas, siis teeb ta ka eraekskursioone) Tal on ka oma kodulehekülg, mida ma siia ei kirjuta, kuna see oleks reklaam, aga seda ei ole raske üles leida- Ulve Kärpuk :)

Soovitan soojalt, kuna seda varianti on aastaid kasutanud väga mitmed eestlased ja kõik on vaid parimate emotsioonidega tagasi tulnud! :)

Kas te korteri varianti ei ole mõelnud? Näiteks pakub Itaalias elav eestlane Ulve Kärpuk oma korterit väga soodsa hinnaga. Südalinnast kas mõnusa jalutuskäigu või 4-5 bussipeatuse kaugusel. Tal on ka koduleht, aga ma ei pane seda siia, kuna see on reklaam. Kui google otsingusse ta nime paned, leiad ilusti :) Mõnusat puhkust!!

Roomas elav eestlane Ulve Käpruk üürib ka ühte oma tuba välja. Kesklinnas, väga korralik ja väga soodne! :)

Ma nõustun 900% eelmise kommenteerijaga- lihtsalt niiii palju mõtteid hakkas peas ringi käima. Kui kõik need mõtted kolme sõnaga kokku võtta, näeks see välja nii: ÄRA TEE SEDA

Samas võid mulle ka kirjutada: ............. Ma vastan vast kiiremini, kuna Ulve siblib koguaeg ringi ja ei saa koguaeg netti

Punktiiri asemel olev meiliaadress kuulub kommertsteenuseid pakkuvale isikule ja vastavalt trip.ee reeglitele ei kuulu foorumis reklaamimisele.

Kuna siin foorumis reklaami teha ei saa, siis võta ühendust inimesega aadressil ............ Ta on eestlane ja elab juba ligi 8 aastat Roomas ning saab teile nii öömaja kui ka muud väga huvitavat infot pakkuda. (Käsi südamele- ta on usaldusväärne inimene. Tal on ka kodulehekülg, mida ma siia kirjutada ei saa, aga mille ta ise võib sulle anda :D) Kõike paremat! Mari-Liis . .

Punktiiri asemel olev meiliaadress kuulub kohapeal kommertsteenuseid pakkuvale isikule ja vastavalt trip.ee reeglitele ei kuulu foorumis reklaamimisele.

Ma soovitan uurida kodulehekülge: http:*** * * *

Trip.ee palub korduvalt reklaamisisulisi teateid postitada “kommertsteated” rubriiki. See on viimane märkus! Jätkuval foorumi reeglite rikkumisel kasutaja konto sulgetakse.

Roomas on elanud **** * * * Trip.ee palub reklaamisisulised teated postitada "kommertsteated" rubriiki.