gretter

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Xperia Kandeloris majutudes on Kleopatra rannas varjud ja toolid tasuta. Tuleb küsida hotellist tsekki.

Eelpool ongi soovitus - vali Xperia Kandelor. Asub 10 min jalutuskäigu kaugusel Kleopatra rannast.

Olin augustis Xperia Kandeloris. Hea valik. Kleopatra rand on lähedal, hotell asub kesklinnas, hotellis söök vägagi hea, hotell puhas ja korras. Kuna hotelli territooriumil basseiniala ja baar peaaegu olematud, siis on hea linnas õhtul aega veeta.

Hotell Xperia Kandelor

On keegi olnud ja millised on muljed hotell Xperia Kandelor?

Olime selles hotellis 4 aastat tagasi. Jäime väga rahule. Kuna just sai tuldud Hurgadast 4* hotellist, siis on vahe Sea Stari ja Sindbadi vahel päris suur. Võibolla on nüüdseks midagi muutunud, kuid tol ajal olid toidud väga head ja mitmekesised,iga päev erinev valik, joogid telliti lauas, mitte ei pidanud ise kusagilt paagist laskma. Kuna käisime tookord aastavahetusel, siis olid ilmad jahedad. Oli küll ka 1 soendusega bassein aga uusaasta peo tarbeks ehitati sinna peale mingi aktraktsioon. Rannas olid tuule varjuks bambusest seinad. Kahjuks sel ajal eriti lebada ei saanud, kuna oli külm tuul. Igaljuhul on see väga hea valik.

Käidud Sindbad Beachis. Meeldis just see, et Beach on rahulikum, basseini ääres muusika ei lõuga nii kohutavalt ja tubadesse ei kosta muusika kindlasti. Kui soovi on kõrvulukustava lärmi saatel aega veeta, siis on võimalik üle tee teiste hotellide basseini äärde minna. Lifti ma küll ei näinud, kaks korrust ainult oligi. Need kel oli tuba teisel korrusel, vedasid küll kohvreid sinna treppidest. Kindlasti saab tuba küsida esimesele korrusele kui vajadus on. Mujal territooriumil on olemas kaldteed. Söögid olid normaalsed, nälga ei jää aga igal päeval sama, seega nädalaga muutus ikka väga üksluiseks. Sai kõik restoranid ka läbi käidud, nendes ei muutunud menüü kordagi nädala jooksul, aga samas oli see hea vaheldus kui igal õhtul bufees venelaste kisa kuulata. Venelasi oli tõesti palju. Samas, kord ühel õhtul vesipiipu popsides saabusid eestlased kelle pärast pidime häbi tundma, täpselt selline tunne et kui saavad kodust välja siis on nad maailma nabad. Hotell on täitsa oma tärne väärt.

Virxu, kuidas Sindbad Beachis tubadega lood olid? Saite hea toa? On seal üldse altmineku võimalust või on kõik tubade asukohad normaalsed? Mul endal minek 19.märts. Kas sääsed ka kummitasid?

Kuidas on lood Sindbad Beachis tubade asukohtadega või oleks ka seal vaja eelnevalt raha passi vahele panna? On seal mõned toad halvas asukohas, mida kindlasti oleks mõtekas vältida?

Minek märtsis Sindbadi Beach hotelli. Kuidas on lood seal hotellis tubadesse kostva lärmiga? Igasugune lisainfo selle hotelli kohta on teretulnud.

Olin eelmisel sügisel Agios Nikolaoses hotellis Creta, mida kahjuks vist enam Horizon Travel ei paku. Linn oli väga armas, väike aga kena. Hotell oli väike perehotell kööginurgaga, rannast mõne minuti kaugusel, väga hea asukohaga. Söögikohad, kauplused, bussipeatused kohe sealsamas. Jäin väga rahule.

Tänud. Hakkasin ka oma e-piletit uurima ja tõesti on seal kirjas et Kingfisheris 25 kg pagasit lubatud.

Olen 8 päeva Hyderabadis ja siis tagasi Eestisse. Ilmselt jääb plaanitud üritusest vaba aega, siis kavatsen sealkandis ringi vaadata. Sain infot et mõnel India siselendude kompaniil ei ole piletihinna sees pagasivedu. Loodetavasti oli see valeinfo.

Mul lend 5.augusti Delhisse ja sealt edasi Hyderabadi. Ilmateadet jälgides on praegult vihm ja kuumus. Kena seiklust sulle.

Millal sul sõit on? Ja kuhu Delhist edasi suundud? Mul samad küsimused.

Ega seal hotellis söögitegemisvõimalusi ei olnud (kööginurk, külmkapp jne) ?

Soovin samuti infot selle hotelli kohta. Minek märtsis.

Tore, et on positiivsed muljed. Ilmselt peab juba ette merevaatega toa broneerima. Kas köök on korralik - vajalikud nõud ikka olemas? Kui on veel mingeid näpunäiteid või muljeid, siis ootan meeleldi. Minek sept.algul.

Olin 3 nädalat tagasi Alanyas. Väga kena linn, soe merevesi ja venelased ka ei häirinud.

Olin selles hotellis jaanipäeva aegas, normaalne hotell. Meid paigutati teise majja, mis asus peamaja kõrval. Veidi häiris linnakära. Ka selle maja juures oli bassein. Lapsega igati kena koht. Mõlemas basseinis lastele madalam osa. Söök oli normaalne aga päris üksluine, iga päev enamvähem sama. Kesklinna oli pikk maa, jala ikka ei lähe aga bussiliiklus on väga hästi korraldatud ning odav. Taksodega seal eriti ei sõidatagi. Lähedal ka supermarket. Rand kohe üle tee. Tasub kaasa võtta rannakingad mis ka vees jalas püsivad, siis kergem ujuma minna, sest merepõhi suht kivine, mitte küll terav aga raske on veest välja tulla. Igaljuhul mul Türgist ülimalt positiivsed muljed.

Juba ülehomme st 21.06 lähen sinna hotelli, tagasi 28.06, siis saan kommenteerida. Millal endal minek? Loodan et on kena hotell, samuti lapsega minek.

Suured tänud info eest. Ootan põnevusega reisi.

On keegi käinud? Millised muljed?

Kobrashow - 4 madu kellega siis igasugu trikke tehti. Hästi vahva oli. ATV safari on kõrbes ATV-dega sõitmine. Lubati alates 16 eluaastast. Kindlasti rätik kaasa, liiv tuiskab kohutavalt ja riided on päris hullult liivased.