Terip

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei sõitnud Estonian Airiga,vaid FlyLal-ga.Lennuk jõudis kohale kl.02.00 öösel(lende lükati edasi).Sel ajal ei olnud enam ükski autolaenutus lahti.Nii palju kui mina aru sain,ei olnud probleemi kuni kl.12.00-ni laenutamisega,küll aga keset ööd.Ei tahtnud peale auto brooneerimist enam firmat vahetada kuna see oleks jälle maksma läinud.Rent 6-ks päevaks läks siis lõppkokkuvõttes maksma 238 eur,selle sees oli superkasko ja veel mingid maksud(vist teemaksud).Algul lisati ka kindlustus autos olevate inimeste eest,mille ma siiski maha lasin võtta.Broneeriti ka 65 eur kütuse eest,mis hiljem tagasi kantakse,kui tagastad auto täispaagiga.Selles mõtts oli asi lihtne,et mingit lepingu allkirjastamist või muud paberimäärimist ei olnud. Dublini lennujaamas keeb elu ka öösel,et see 3 tundi ei olnudki väga hull passida.Meiesuguseuid ootajaid oli seal veel hulgim.Pehmeid istmeid leidus ka ja samuti sai süüa-juua osta. Vasakpoolne liiklus tahtis harjumist,aga no teisel päeval tuli asi juba enam-vähem välja:)Pesitsesime mägedes,kus tee laius=auto laiusega nii et see võttis esialgu hinge kinni.GPS on tõeline tark-mees-taskus,ilma selleta oleks raske olnud. Aga Iirimaa on nii võrratult ilus ja meie pere jäi reisiga väga rahule.Soovitan igatahes:)))

Njah,reis 4 päeva pärast ja broneering tehtud Budgetis. Kui tegelesin broneerimisega saatsin hulgim meile rendifirmadele küsimusega kas on võimalik kl.1 öösel rentida. Igalt poolt tuli eitav vastus. Budget jäi siis võtjaks kuna see avati kõige varem-kl.5. Maksma läheb kirjade järgi 6 päeva eest:129 eur+lennujaamamaks 25eur+78,54 superkasko eest(kui seda ei tee siis pidavat broneeritama 900 eur kontolt reisi ajaks,see mulle ei sobi). Kahju jah et see info minu jaoks hiljaks jäi, aga tahtsin kindla peale välja minna, mille tulemusel siis passime nüüd lennujaamas 4 tundi:) Aga tänud igatahes!

tmikkor-mulle ütleb see lehekülg et kõige varajasem aeg on 06.30?Kas mul jääb midagi 2 silma vahele?

Tänud vastuse eest-ilmselt peab minema seda teed et valida pigem lisakindlustus ja maksta rohkem...

Kallid teadjamad inimesed-tulge jälle appi...Leidsin sellise autorendi nagu Budget(avab hommikul kõige varem uksed)-küsisin igaks juhuks nende Eesti kontorist et kas pean ka mingite lisatasudega arvestama ja seal öeldi,et nad VÕIVAD broneerida mu kaardil 900.- eur (nagu tagatiseks või nii).On see õige,on kellegil kogemusi?Sellise summaga ma pole küll arvestanud(hea küll,et saan tagasi,aga mul selline summa ainult ongi kaardil,et seal 6päeva ära elada)

Jaaa-nüüdseks olen kirjavahetust pidanud oma 10 firmaga ja tundub,et kõige mõistlikum ongi lennujaamas passida 4 tundi.Kl. 5 avaneb esimene autorent(juhuuu!!!:P).Kõige kallimad firmad(Avis,Hertz)ei välistanud küll seda et eritellimusel ka keset ööd tuleks keegi autot tooma,aga hinnavahe on x2 võrreldes sellega,kui need 4 tundi oodata...On ikka jama ah-saad odavad lennukipiletid aga siis pead auto rentima kahekordse hinna eest:(

Oehh,sain siis nüüd nii kaugele et rentisin oma arust auto ära ja täna saabus meil et antud ajal (kl.01.30) ei saa ikka autot kätte,kuna office on avataud keskööni.Kusjuures kindlustuse raha läks juba niuhti kaardilt maha.Ei teagi mis teha...punkśi antud firma on ka keskööni lahti-asi hakkab lootusetu tunduma:(

Huvitav miks see teema veider on?Minul on näiteks sama küsimus...Korra kruiisil käidud ja Stockholmi vanalinna vantsitud-seekord ei tahaks küll uuesti nii palju kõndida.Hinnad olid ka kesklinnas sellised,et peale paari poodi enam järgmisse ei kippunud.Sellepärast kordaks ka mina seda küsimust-kas on sadama ligidal mõnda inimlike hindadega kaubamaja?Mõne suveniiri võiks ju ikka kaasa osta.