MyoMy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

ega kõik riigid kinni ei ole, Austraalia isegi sulges alles eelmise nädala lõpus (paraku sai sealt just ära tuldud).

Mis viisa? Eestlastele on viisavaba kuni 180 päeva, just eile astusin üle piiri. Lennukiga tulles vist ESTA-sarnane protseduur.

aga ei jõua sinna järgmisel nädala, vaid hoopis ülejärgmisel ja on ju külm (ja mere ääres tahaks olla) http://www.accuweather.com/en/ma/rabat/245072/april-weather/245072

Noh, olen oma valiku teinud. Ja sellisesse kohta kus tõesti külma kartma ei pea, nimelt Omaani. Aga kui siin räägite, et 20+ on Marokos kindel jne ja mis ma pirisen, siis tegelikult on see 20+ (kui sedagi) vaid päevasel ajal. Õhtul pärast päikese loojumist räägime me isegi 11-12 kraadist, mis on ju külm ja oma piiratud vaba ajaga ei hakka seda riski võtma, et õhtul peab sulejope selga tõmbama (nagu kohalikud teevad).

Kuumust ka teile! :)

Ilmateated näitavad, et kuu lõpp on üks suur välk ja pauk, st väga vihmane. Kas ei ole nii?

Väga äge linn, just vanalinn. Samuti hea mõte sõita vanalinnast üles mäkke ja nautida sealt avanevaid imelisi vaateid linnale. Ainuke pettumus see akvaarium, äärmisel nadi võrreldes Valencia meremaailmaga, kuhu läheks veel ja veel tagasi.

no just, praegu ongi tunne, et peab ikka lennukiga minema, et lennujaamast kohe ka viisa saada.

Tean, mida sa tunned, kuid reisimata ei ole jätnud. Indias kohatud prussakad on nii suured, et ei oskagi neid enam putukate alla liigitada, pigem linnud (sest ka lendavad paar meetrit). Mina tundsin ühel ööl, et midagi vist kõndis üle näo, õnneks oli siis pime. Hommikul nägin seda vaest hirmunud elukat sääsevõrgu kaugeimas nurgas, eks ta tahtis ka meist lahti saada, nagu meie temast. Lohutus on see, et nad ei hammusta ega hooli inimesest. Ja pimedas vannitoas on nipp selline, et kõigepealt pane tuli põlema ja kolista natuke ning alles siis sisene, siis nad peitu pugenud :) Hirmud on ületamiseks!

Ei olegi otsustanud. Heameelega seikleks ühe otsa busside-rongidega ja tagasi AirAsiaga.