trip-krainetrip-ukraine-dark

paula176

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
16 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsin ka veel üle,  mul 1 vaktsiin tehtud ja koroona läbi põetud. Kas siis on vajalik teha veel see covid-test Itaaliasse minekuks? Või piisab sellest, et trükin digiloost välja tõendi, et koroona läbi põetud ja üks vaktsiin tehtud?

Kui valida - siis kindlasti Vietnam-ehe , sõbralik ja avastamist väärt. See, et on senini kommunistlik riik , ongi just hea vaheldus ümbritsevale. Käisin  eelmisel aastal koos oma 13 a tütrega seal ning  ka tema oli sellest vaimustuses. Plaane polnud - õhtul vaatasime kuhu järgmiseks minna. Kohalikud väga abivalmis ja soovivad suhelda . Kodumajutusest megahead mälestused. Siselennud odavad, kohalik transport korralik ( isegi bussi minnes tuli jalanõud ära võtta:) ) , söögid ülimaitsvad.  Oma kahenädalase tripi ajal  ei jõudnud kahjuks ülesse Põhja -Vietmani minna, kuid plaan sinna siiski minna. 

Hei, Minul küsimus hoopis sellekohta, et kui vahemaandumine Dohas (9 tundi aega), ja see satub öisele ajale 23:30-08.15, siis kas tulebki öö sealses lennujaamas olla? Või mingeid muidu variante?

Minul kogemus lennuga Krabi(Tai)-Helsinki, mis lükati mitu korda edasi ja lõpuks peale 23 tunni möödumist siiski toimus. Pöördusin lennufirma poole ja asjaajamine (kirjavahetus) on veel pooleli. Õnnelikud on need, kes omad kompensatsioonid kiirelt kätte on saanud. Mina algatasin asja 27 jaanuaril ja senini veel case lõpetamata. Ootan ja loodan veel:)

Ehhh.... Ja ma mõtlesin, et Vana Tallinn hea kingitus Eestist!!! Mida siis küll viia?! :)

Tänud Andres! Asi selge ja minu mõttekäik sai kinnitust!

Tänud Veigo, see oligi mu küsimus! Kas on nii, et kui on need on äraantavas pagasis, siis Kiievi lennujaamas ma neid kätte ei saagi, vaid mu pagas paigutatakse ümber järgmisele lennule ja siis alles sihtkohas saan pagasi kätte?
Kiievisse saan minna ju ilma pagasita ? :) Või pean siiski seal oma pagasi kätte saama ja siis uuesti selle ära andma?

Aitäh vastajatele. Sain mõtteid ja ideid ning vihjeid. Nüüd kodutööd tegema!

Kas keegi siinolijatest ka teab millal oleks hea Jaapanisse mitte ( et ei oleks kõrghooaeg) ? Kuidas on sealne hinnatase? Mida kasulikku peasksin veel teadma ja "kõrva taha " panema?

Aitäh kõikidele vastajatele! See aeg saab siis Kiievis sisustatud:)

Tulin just Küproselt ja nn. Põhja -Küproselt, mis kuulub Türgile. Olin samuti enne reisi hirmul, võtsin ühendust Välisministeeriumiga, sest ka mulle jäi nende soovitus mitte külastada nimetatud riiki hinge kriipima.Lisaks sain VM-i poolt ka sellise halvustava viite Põhja-Küprose külastamise kohta,arstiabi ja konsulaarteenuse puudumise kohta. Hirm oli meeletu..... Helistasin isegi Türgi Saatkonda Tallinnas ja uurisin nende arvamust:) Aga reisil käidud -tunne hea ja emotsioonid vaid positiivsed!!! Inimesed lahked, sõbralikud, abivalmis.Samas võin ka oma eelnevate Türgi külastamiste kohta vaid positiivset tagasisidet anda.

Tulin minagi just USA-st, olin koos lastega ning keegi ei palunud mul oma rahakoti sisu näidata .

tänud kiire vastuse eest , aga rumal küsimus mis on ühistakso ? Raudteejaamast kuidas edasi suurte kohvitega me saame magasiniterminaali`?

Paluks ka head ja odavamat varianti JFK lennujaamast 144E 40th streetile.

Meie tegime bronni Seton hotel (www.setonhotel.com) . Loodan , et see hinna, asukoha ja kvaliteedi suhe on ok , seda enam et kohalik NY-st soovitas !

mina leidsin hotelli NY-s , kus tegin internetis bronni ja vastus tuli , et maksan siis kui kohal olen :) (to reserve we just need a valid c/c to guarrantee the room and you will upon arrival(cash, c/c, money order). Neil oli vaja ainult mu krediitkaardi numbrit ja nimesid , kuupäevasid -saatsid kinnituse vastu ja loodan , et kui me nüüd 15.ndal sinna jõuame , on meil tuba ka olemas .

Mina käisin juba mitu aastat tagasi oma lapsega Eurodisneylandis( siis oli ta 5. a) ja see oli küll tore ja lõbus meile mõlemile. Võtsime tookord bussireisi ja ta pidas ennast kogu reisi ajal superhästi üleval. Ise plaanin ka veel sellel suvel sinna tagasi minna koos 12. a poisi ja 4. a tüdrukuga. Kas just mingi bussireisi seekord valime , ei tea , pigem läheks lennukiga või siis juba autoga. Tahaksin Disneylandis kohapeal 2 päeva olla ja seal kuskil ööbida , sest ausalt öeldes 1 päevaga ei näinud me vist pooltki parki :( . paar päeva jääks ka linna peal kolamiseks :) . Kui minna siis ikka suvel !